Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Mala brokolice kvete, 21.7.2016
Dobry den, nevim, zda loni byla ta sama odruda, kupovala jsme v zagradnictvi. Na tom slunecnem miste jsem je mela poprve. Vetsinou jsem je daval do skleniku nebo pred a tam je vetsinu dne stin... tam to bylo ok, mozna az na par sazenic. Ale letos... celý příspěvek >
Mala brokolice kvete, 10.6.2016
Dobry den, potrebovala bych poradit. Zasadila jsem asi nekdy v kvetnu sazenice brokolice ven. Stale nejsou moc velke, asi 15 cm a uz kvete. Je to maly kvet, v prumeru asi tak velky jako kdyz se spoji ukazovacek a palec. Proc se tp deje? Jak to... celý příspěvek >
Pestovali jste okru?, 21.5.2016
Ja nic nevystipavam a ok take, mam maly stromecek.
Pestovali jste okru?, 21.5.2016
Opylte sam, to se mi take stalo, opylovaci nemaji zajem nebo je jich malo. Staci stetecek a uvidite.
Pestovali jste okru?, 18.5.2016
Ja lilky pestuji kazdy rok. jeden plod je hrozne malo. Vetsinou mam od 5-ti nahoru. Delate asi nejakou chybu. Potrebuji hodne vody a osvedcila se mi kompostova puda a dost hnoje pod tim.
Magi bylinka, 17.5.2016
A jaky je presny nazev rostliny itralske magi?
Pestovali jste okru?, 17.5.2016
no to asi teda nebude rostlinka pro me, moc narocne... i ve sklaniku by to asi nerostlo, protoze v noci teploty dost padaji i v lete... Diky vsem.
Pokládání textilie proti plevelům, 17.5.2016
Dobry dem, jak postupujete, kdyz pokladate netkanou textilii napr mezi rajcata proti plevelu. Ja dala do ulicek az k rajcatum z obou stran a lita mi to, i kdyz jsem dala po stranach sem tam kameny. Jak se to dela spravne? Dekuji
Pestovali jste okru?, 21.4.2016
Dobry den, hledam nekoho, kdo pestoval okru. Bydlm u Ostravy a zajima me, jestli bych mohla ted vyset doma a nasadit po zmrzlych na zahradu nebo musi byt do skleniku? Radeji bych nasadila na zahradu... dekuji
Rajce Slava Poryni, 27.3.2016
Dobry den, jako chut a vlastnosti ma Slava PORYNI? Zaujal me nazev, tak jsem nasadila... Ale asi by bylo dobre vedet, co ocekavat. Melo by to ale byt rane, ze?
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 20.2.2016
To je fakt, nesmi se to prejist, ale protoze to vydrzi dost dlouho, nam se to nedeje. Kterou mate nejradsi, kdyz nejste prejezena?
Papriky 2016, 17.2.2016
ted jsem se bavila s kamaradkou, ktera take pestuje dost a take ji nic nevyrostlo. Ma uz to nasazene 20 dnu. A to nutno dodat, ye ma specialni vyhrivane parenistatko s moznosti nastaveni stale teploty.
Papriky 2016, 17.2.2016
delam to podobne. Ja sice hned zasypu, ale jen malinkou vrstvickou. Letos mam ale hrozny problem s plisni. Jak je to prikryte igelitem, na povrchu je bila plisen, tak to odkryvam. JInak teplotu tam urcite mam 25 stupnu, mozna vice. letos uz je to... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 14.2.2016
pane Vlado, chtela jsem se zeptat jak je podle Vasi zkusenosti lepe sadit rajcata. Kolmo do zeme nebo vodozovne pod povrchem.? Smysl dava oboji, ale co je lepsi? Diky... Eva
Papriky 2016, 14.2.2016
cetla jsem, ze pry aby se probudila a zmekl obal... No ale as to fungovat nebude, protoze jsem zasadila pred tydnem a nic, zacinaji vylezat teprve lilky, salat a kedlubny. Mozna musim byt trpelivejsi. Pristi rok ale zkusim nenamacet nebo mozna jeste... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika