Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba salátovek ve skleníku, 19.7.2009
Ano, je to nějaký druh plísně z vlhka.  Mám to samé. Odstranila jsem veškeré napadené části rostlin a postříkala kuprikolem.  Proti vlhku bojuji zapálenou svíčkou přes noc. Plíseň se zastavila a okurky rostou dál.  Doufejme, že se opět... celý příspěvek >
Aby skalka kvetla i v létě a na podzim, 15.7.2009 Obsahuje fotku
Je mnoho druhů skalniček, které kvetou i přes léto, nebo po celý rok. Například   mydlice skalní  (pokusím se přidat obrázek), karafiát - Dianthus,  hořec, nebo třeba dlužicha.  V zahradnictví vám určitě rádi... celý příspěvek >
Šedozelená voda, 21.6.2009
Já dávám dvě vrchovaté lžíce, ale máme méně vody. Vy můžete dát dvojnásobek.  Přidejte tedy tři lžíce a aspoň 24 hodin vyčkejte. Zdravím - Daniela.
Jak jsou na tom má rajčata?, 21.6.2009
Už je mi to jasné!   Kdysi dávno jsem koupila v holešovické tržnici pár sazenic.  Když vyrostly a začaly plodit, tak jsem zjistila, že je to úplně jiná odrůda, než kterou jsem chtěla.  Mnozí trhovníci zřejmě spoléhají na to, že si... celý příspěvek >
Šedozelená voda, 21.6.2009
Dobrý den pane Vítku.  Ten nazelenalý nádech je známkou toho, že se stále, i když už v menší míře, tvoří ve vodě řasa.  Protože 50m3 vody je opravdu hodně, můžete ještě přidat modrou skalici. Hlídejte chlor a Ph. Řasa by se... celý příspěvek >
Přesazování trvalek v průběhu léta, 19.6.2009
Všeobecně - pokud potřebuji cokoliv přesadit i v době kdy se to nemá, tak se snažím rostlinu obrýpnout rýčem a přesazovat s co největším balem, aby se neporušily kořeny.  Potom neustále zalévám - i třikrát denně. Většinou se přesazení povede.... celý příspěvek >
Šedozelená voda, 19.6.2009
Pokud máte automatický dávkovač chloru, tak dejte chlor podle návodu do dávkovače. Pokud máte plovák, dejte jednu tabletu chloru do plováku.  Pokud chcete, aby voda byla průzračná, přidejte dvě lžíce modré skalice rozpuštěné v kýbli... celý příspěvek >
Jak jsou na tom má rajčata?, 19.6.2009
Nic nevyštipujte, ani nekraťte. Rajčata se brzo rozrostou. Zdravím - Daniela.
Mšice na paprikách, 12.6.2009
Poměr 1:1.  Mám neprůhledný skleník a sousedovi o mých rostlinkách nic neříkám.   Zdravím - Daniela.
Ustřihnout větvičky u rajčat?, 12.6.2009
Já jsem to pochopila tak, že pisatel se ptá, zda má odstranit spodní řadu listů, které nazývá větvičkami - nepíše o výhonech. Spodní řada listů se předem neodstraňuje. U rostliny s malým množstvím listů by nedocházelo k fotosyntéze a k řádné výživě... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 11.6.2009
Drchnička rolní, svlačec rolní - to jsou neskutečně vytrvalé plevele.  Hubím je stejným způsobem, jako Vili.  Štětec a trpělivost. Ale je to jediná metoda, která spolehlivě pomůže. Při okopávání a pletí zůstávají v zemi malinké vlásečnicové... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 11.6.2009
Na takového odborníka, jako je Alí,  nemáte!  Ale i bez chemie to jde docela dobře.  V první řadě byste měl vždy preventivně zasadit spolu s paprikami nějakou rostlinku, která působí jako prevence.  Já letos zkouším česnek a... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Podle mé zkušenosti doporučuji spirály. Nemusí se natírat a rajčata se nemusí vyvazovat.  Občas jen projdu, vyštípu "oplégry" a vrchol sazenice zatočím do spirály. Je to téměř bez práce.  Zdravím - Daniela.
Hubení trávy v zámkove dlažbě, 9.6.2009
Já používám vařicí vodu. Je bytečné cpát  na pozemek chemii a utrácet za ní peníze.  Zdravím - Daniela.
Komáří larvy v sudu, 4.6.2009
Stačí jedna rybka - všechny je požere!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika