Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mate niekto Oleander zasadeny v zahrade? Ako prezimuje?, 26.7.2009
Máme ho volně zasazený v zemi. 
Voda v bazénu, 26.7.2009
Místo granátu použijte modrou skalici.   Dávkujeme přesně podle uvedeného návodu na sáčku a máme křišťálové průzračnou vodu.  Vodu do bazénu připouštíme také ze studny, máme velice tvrdou vodu a vůbec jí žádným jiným způsobem... celý příspěvek >
Voda v bazénu, 26.7.2009
Pro paní Řízkovou:  K vytápění bazénu kotlem Ekoefekt potřebujete tepelný výměník pro ohřev vody (max 24 kW). Dále oběhové čerpadlo a potrubí, kterým se připojí uvedená zařízení do malého topného okruhu kotle. Tato zařízení musíte propojit do... celý příspěvek >
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 22.7.2009
Zkoušela jsem plavat v bazénech s protiproudem a většinu z nich jsem přeplavala. Podle mého názoru je protiproud jen na to, aby vytahoval člověku peníze z kapsy.  Pominu-li drahou pořizovací cenu (pod 60 tisíc jsou to jen dětské hračky), tak ani... celý příspěvek >
Mate niekto Oleander zasadeny v zahrade? Ako prezimuje?, 22.7.2009
Mám na zahradě pouze jeden oleandr již třetím rokem.  Vydržel i loňskou zimu.  Na zimu ho pouze zakrývám, aby se nepřemokřil, pokud je hodně srážek.  Zdravím - Daniela.
Zhoustnutí habrů, 22.7.2009
Já bych i přihnojila a pravidelně zalévala.  Pokud budete stříhat jednou ročně, tak nejlépe je koncem června, pokud dvakrát ročně, tak v únoru a podruhé v červnu - to byste stihl ještě i nyní.    Zdravím - Daniela.
Uchovávání nakladaček?, 20.7.2009
Okurky dávám do igelitové tašky, do které dám na dno dva až tři papírové ubrousky. Tašku uložím na dno do ledničky. Vydrží tak i týden. Takto si nastřádám víc okurek a zpracovávám je pak najednou.   Potom je omyji a zavařuji... celý příspěvek >
Ibišek, 20.7.2009
Ibišky se používají i na živé ploty.  I když je nyní sestříhnutý, tak vyrazí novými výhony.  Záleží na Vás, jak ho budete nadále tvarovat.  Asi víte, že sestříhávat se mají až po odkvětu.   Zdravím - Daniela.
Zelenina ve skleníku, 20.7.2009
Petro, ve skleníku si můžete již koncem zimy (konec února, začátek března) vypěstovat vlastní sadbu zeleniny a než vysázíte papriky a okurky, tak úspěšně vypěstujete například hlávkový salát a ředkvičky.  Já osobně rajčata do skleníku... celý příspěvek >
Choroba na trvalkách, 20.7.2009
Není třeba hned rostliny odstraňovat.  Chemický postřik většinou zabere. Vyčkejte, tím nic nepokazíte.  Zdravím - Daniela.
Choroba salátovek ve skleníku, 20.7.2009
Stačí nejobyčejnější klasická bílá svíčka.  Zapaluji jí večer tak kolem 23 hodiny a hoří kolem 5 až 6 ti hodin. Dveře i okénko zavírám, ale hned ráno otevřu dokořán.  Toto ale praktikuji jen když prší.  Zdravím - Daniela.
Kdy sázet trvalky?, 20.7.2009
Může to být nedostatkem slunce,  nebo přílišnou závlahou, nebo nedostatkem výživy.  Vhodné hnojivo je krystalon, ale může být i cererit - je to takový univerzál. Lepší je tekutý a návod s dávkováním je na obalu. Každopádně bych zkusila... celý příspěvek >
Aby skalka kvetla i v létě a na podzim, 20.7.2009
Já mám ve skalce zasazené i macešky a nízké karafiátky. Nyní jsem k nim přidala i voskovky.  Také se snažím, aby skalka kvetla po celýá rok, ale někdy je to těžké.  Zdravím - Daniela.
Choroba salátovek ve skleníku, 20.7.2009
Petře, nezoufejte!  - i tak máte úrodu nádhernou. Je to o tom, že každý rok je jinak příznivý. Jeden rok jsou okurky krásné a vydrží dlouho a jiný rok přijdou deště, vlhko a následně plíseň.   A tak je to i s rajčaty a... celý příspěvek >
Kdy sázet trvalky?, 20.7.2009
Paní Lída má pravdu, ale zkoušela jsem je sázet i v jinou dobu, než je doporučováno.  Vždy jsem je dostatečně zalila a při prudkém slunci jsem je trochu zastínila, než se zakořenily.  Vždycky se mi ujmuly.  Zkoušet se dá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika