Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tyrolské muškáty, 25.3.2009
Dobrý den,  Renato, přidejte nějakou fotku, ať se také trochu pokocháme!  Určitě doma nějakou najdete.  Jaru se nějak nechce nás potěšit, tak se potěšíme aspoň těmi květinkami na fotkách. Zdravím - Daniela.
převislé muškáty - úprava při přesazení, 25.3.2009
Ano, paní Renata to popsala velice pěkně.  Vůbec se nebojte zaštipování. Čím víc je budete zaštipovat, tím víc Vám zahoustnou.  Nechte je až do poloviny května doma v teple a na světle, trochu je přihnojujte a vyštipujte každý nový výhon.... celý příspěvek >
radikální řez Tůjí, 25.3.2009
Příroda opravdu dokáže zázraky.  Naši psi mi asi před pěti lety okousali dvě vzrostlé thůje tak, že oholili všechny větve až na dřevo.  Zůstala jen špička, kam nedosáhli.  Thůje jsem nechala s tím, že porazit je mohu později. ... celý příspěvek >
Umělý trávník, 25.3.2009
Na malinkém kousku, jako je prostor okolo skluzavky, nebo pod stolem se židlemi, si dovedu umělou trávu představit. Jinak se mi ale moc nelíbí, i když při dnešní technologii výroby je z dáli téměř k nerozeznání od té pravé.  Ale podle mého... celý příspěvek >
Krokusy, 25.3.2009
Vypadá to, že budou převlhčené.  Krokusy nesnášejí těžké vlhké půdy.  Já bych to řešila tím, že bych je přesadila.  Dejte jim humózní a pískem zlehčenou zeminu, snad se to v příštím roce projeví. Zdravím - Daniela.
Otazka pre pani Danielu, 23.3.2009
Máte asi na mysli modřín opadavý?  Já zastřihávám a tvaruji všechny jehličnany v zahradě a nikdy mi žádný nezašel. Myslím si, že i modřínu by se nic nestalo. Zasrřihávala bych ho ale s citem, aby z něj nezůstalo nějaké ... celý příspěvek >
Česnek jako lék, 23.3.2009
Já na česnek nedám dopustit a věřím tomu, že pomáhá krom jiného, i při bolesti zubů. Problémem zůstává „ostrý pach“ česneku. Česnek obsahuje sírové enzymy, které způsobují nepříjemný zápach. Existuje několik návodů, jak po jídle... celý příspěvek >
Vhodne trvalky do kvetinaca, 22.3.2009
Vždyť to nemusí být vyloženě kvetoucí rostliny.  Já bych zkusila okrasné kopřivy, které na sluníčku někde za oknem udělají parádu po celý rok.  Nebo můžete zkusit bylinky. Třeba levandule se dá pěstovat i doma v květináči, krásně kvete a... celý příspěvek >
lze ted sazet jahody, 21.3.2009
V kontejnercích se dají sázet kdykoliv.  Počkala bych ale, až přestane mrznout. Plně plodit Vám však začnou až druhým rokem. Zdravím -Daniela.
Magnolie soulangiana, 19.3.2009
Magnolie nemá ráda vápenitou půdu, proto je nutné ji zasadit do zeminy s velkým množstvím rašeliny.  Po zasazení chce hodně zalévat. Zdravím - Daniela.
tuje, 19.3.2009
Podle mého názoru jsou smaragdy nejkrásnější.   Teď jsem si uvědomila, že je devatenáctého - takže všechno nejlepší k svátku pane Josefe !!!  Zdravím - Daniela.
aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 19.3.2009
To rozšiřování vědomostí platilo pro 76.122 - protože Vám napsal, že je dobré si nejdřív promyslet co napíšete.  Napsal jste to správně, ale pán 76.122 šťourá téměř do každého příspěvku a ke každému druhému má nevhodné připomínky. ... celý příspěvek >
Jak zpracovat v kuchyni polníček?, 19.3.2009
Není zač. Ono to chce zkoušet. Já jsem ho přidala i do bramborového salátu a byl výborný.  Zdravím - Daniela.
tuje, 18.3.2009
Zapomněli jste panu Petrovi napsat, že thuje brabant roste dvakrát rychleji, než smaragd.  Zdravím - Daniela.
Jak zpracovat v kuchyni polníček?, 18.3.2009
Polníček je výborný do salátů. Má spoustu vitamínů a je prý dobrý také na srdíčko.  Zdravím - Daniela. Polníčkový salát s vejci 300 g polníčku 1 cibule 2 lžíce oleje 3 vařená vejce 1 lžíce octa, sůl, cukr, pepř Očištěný polníček... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika