Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už nám ta krása započala, 30.5.2009 Obsahuje fotku
...také se nemohu vynadívat na tu krásu!   Zdravím - Daniela.
V jakém stadiu máte melouny?, 29.5.2009
Kdysi jsem dostala pár sazenic vodních melounů, které jsem zasadila volně venku, protože ve skleníku jsem měla již plno.  Moc se jim nedařilo a tak od té doby pěstuji melouny pouze ve skleníku. Rozhodně je jim tam tepleji. Nyní mi začínají... celý příspěvek >
Ztenčování stonků rajčat, 11.5.2009
Budou to mravenci - jsou to pěkný potvory - letos mi takto zlikvidovali spoustu ze sadby kytiček.   Asi by to chtělo dát sazenice do nádob a z těch potom přesazovat dál.   Zdravím - Daniela.
Tyrolské muškáty, 11.5.2009
Protože letos přišlo jaro dřív a muškáty jsou také o krok větší, než loni, tak již nevyštipuji.  Zdravím - Daniela.
Pěstování porku, 11.5.2009
Martino, nic si z toho nedělejte - chybami se člověk učí.  Před mnoha lety jsem začínala také tímto způsobem.  Ten pórek klidně zastřihněte a přihrňte ještě i nyní.  Já ho vždycky sázím touto dobou a to, co nezkonzumujeme, nechávám... celý příspěvek >
Druh a velikost thuje?, 11.5.2009
Thuje budete mít tak vysoké, kolik jim povolíte.  Všechny jdou tvarovat a usměrňovat jejich růst.  Zdravím - Daniela.
Vykuřovací patrona do skleníku, 11.5.2009
Pane Vladimíre, proč myslíte, že se přestal vyrábět dymogam? Protože je to stejné svinstvo (jak píšete), jako sirné knoty.   Desinfekci skleníku - jako prevenci,  vůbec není třeba dělat, pokud v něm nemáte vyloženě nastěhované a... celý příspěvek >
Utržený přísavník, 11.5.2009
Pokud se Vám ulomil nad místem roubování, tak znovu obroste a nic se neděje, navíc zahoustne  (tím líp...)    Zdravím - Daniela.
Bylinky, 9.5.2009
Takových bylinek je velká spousta. Mezi nejznámější patří mateřídouška, levandule, routa, šalvěj, saturejka, pažitka a také máta a meduňka. Ty poslední dvě ale doporučuji pěstovat ve větší nádobě - zapuštěné do země, protože se velmi rychle... celý příspěvek >
Klanopraška čínská, 9.5.2009 Obsahuje fotku
Klanopraška není náročná na půdu, má ráda písčité, hlinité i jílovité půdy, které mohou být kyselé, neutrální i zásadité. Snáší dobře slunce, nevadí jí ani stín.  Protože špatně snáší sucho, je třeba ji hodně zalévat. Je... celý příspěvek >
Co chybí rododendronu? (foto), 4.5.2009
Na fotografii žádné škůdce nevidím. Pokud jste ani vy žádné nenašel, mohlo při letošní silné zimě dojít k namrznutí.  V tomto případě se nedá dělat nic, než pupeny odstranit, aby se na nich nezačala šířit houbová choroba.  Rostlina se... celý příspěvek >
Kdy vysadit okurky do skleniku?, 3.5.2009
Ilonko, jste o rok pozadu - letos žádné svíčky nepotřebujete!  Zdravím - Daniela.
Hledám nízkou trvalku, co dlouho pokvete, 23.4.2009
...a co obyčejné macešky?   Letos mi přežily i - 16 °C mrazu a kvetly i v zimě, hned jak roztál sníh.   Zdravím - Daniela.
Travin na čerstvě založený trávník, 21.4.2009
Pokud byste dávkoval rozumně (podle návodu), tak trávu nepopálíte.  Ale při použití proti plevelům, je lépe počkat, až naroste listová hmota, na které musí travin ulpět.  Čím menší plevel -  tím menší výsledek.  Travin by pak... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 21.4.2009
Kávová sedlina se opravdu hodí k přihnojení růží, kamélií, azalek a gardénií. Stačí ji jen vylít na povrch zeminy v květináči a nechat působit. Rostlina v květu se takto hnojí asi 1x za 14 dní.    Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika