Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strih v 2 roku, 28.2.2024
Zadavatel neprozradil, jak vysoký strom chce mít, v jaké výšce první patro, jestli na jeho zahradu může pronikat zvěř... Netroufnu si z těch fotek vyhodnotit, který ze dvou současných terminálů má zůstat-já hledím i na to místo rozkroku a... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Lednici na ovoce nemám, po čisteckém toužím, topaz a jablko, které má velikost a vzhled smiřického, leč zraje v půli září a taky nám ohromně chutná jsem ze svých proutěných přebytků rouboval v sobotu u známých-nejen kopulací, ale i zavrhovaným... celý příspěvek >
Počasí 2024, 25.2.2024
Zeměkoule, vlastně šiška-s tou se ragby v Kosmu válí, někdo brblá, jiný chválí. Já se k řezu, střihu mám, s globem moc nenadělám. Až Musk Lunu v lano chytí to pak bude jiné kvítí. A teď trošku na vážnější strunu-kdo si myslel, že prapor zdravého,... celý příspěvek >
Poškozený stromek - má šanci?, 24.2.2024
Hela, původní nechejte, jen ho posichrujte dlahou, ať se nevylomí, tloušťka se obvykle postupně srovná-dofoukne a vedlejší výhon klidně pro jistotu naštěpujte taky, SPCH.
Řez meruňky, 21.2.2024
Dobrý den, Vaši meruňku bych střihnul tak, že výhon směřující na fotce k dřevnímu skládku bych zakrátil-dle fotky- v ůrovni prosvětlení na nebi. To by byla mírka pro ostatní okolní větve. Terminál nechal o asi 30cm vyšší, výhony, které se kříží... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 20.2.2024
P.Kuky, nechci se nijak dotknout konkrétního pěstujícího, mně se prostě ten úsek révy blízko drátu nelíbí+ten plesnivý bambus+snad i ne zcela rovný krajní kůl? No, snad to v reálu vypadá líp a ochrana proti chorobám podpoří záměr vedoucí ke zdravému... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 19.2.2024
Kuky, téměř tak, jak jste vyznačil, já bych šel ještě o jeden úsek níž k základně. Pokud podzimní výsadbou je myšlen r.2023, tak ikdyž byla réva kontejnerovaná, tak koř.soustava ještě není schopná nějakých stachanovských výkonů, přijde mi, že... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 19.2.2024
Já bych to šmikl přísně-to, co máte teď jako pokračování kmínku celé pryč, to slabší na jeden oddíl, SPCH.
Počasí 2024, 17.2.2024
Slunce ještě krátce svítí, vítr příliš nefouká, listí neodpařuje, a tak se zatím voda v zemi drží. Jestli to vydrží ví jen ten Nejvyšší. Jen mě znepokojuje, že přes léta řečí o nutnosti zadržovat vodu v krajině se tak příliš neděje, nebo je... celý příspěvek >
Počasí 2024, 17.2.2024
krásná zimní facka zprava, druhou zleva o futro držely moje holky, když šly později večer na zahradu-už za tmy dát něco na přilepšenou kočce myšilovce-zjistily, že umí automaticky sprintovat domů. Po zkouknutí narychlo pořízených fotek jsme zjistili,... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, 12.2.2024
Mě momentálně víc zajímá sešup pod sezením kadibudky a možnost pravidelného vybrání-nebo instalace nějaké nádoby-pytle na průběžnou výměnu?Při nastávající rekonstrukci domu se nebude moct používat stávající wc v domě a než bude hotové-funkční nové,... celý příspěvek >
Hálky na malinách, 8.2.2024
MonikaP: čtěte můj předchozí příspěvek ze srpna 2020, tam je postup možného řešení,SPCH.
Kadeřavost broskvoně 2024, 7.2.2024
Pravda je, že jsem žádný úplatek nevzal a ta částka taky nesedí! A Kuky, nechoďte prosím na nás s těmi cizími termity, jakoby indikátor-holý prst- ukazatel z něčeho lísku vyviňoval. Zahradník, to je pojem, před tím se i Koruna česká otřásá v... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 6.2.2024
Ve filmu K. hoši... zaznělo Vašu... jsem neviděl, ale věřím, že ju máte-tolik ke kadeřavosti br.. Výzkum by si mohli vzít na starost Piráti, těm nejde o zisk, ale o dobro Člověka, Planety... Mé jehnědy a srstky jsou i přes teplé počasí zatím spící,... celý příspěvek >
Degustácia Holovousy, 3.2.2024
Nehodnotím, pozoruju, ale jakmile budu moct vyrazit do terénu, okamžitě z hlavy vytěsním, SPCH.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika