Příspěvky uživatele - 234.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská se Bulharům povedla, 21.9.2016
Ako vám rodí táto slivka?     Jano
Haroma, 21.9.2016
Špatnou zprávou je dosti velká náchylnost k moniliióze, alespoň tady. Ako je to s moniliózou u Haromy u vás pán Petr?     Jano
Prevencia zlomenia konárov, 5.8.2016 Obsahuje fotku
Teraz keď slivky zmodrali tak vidno že ich je viac ako by bolo únosné. Rastom oťažievajú a hrozia zlomeniny konárov. Navyše v poslednom čase u nás bývajú každé 3-4 dni búrky so silným vetrom a prívalmi dažďa. Do prebierky sa mi nechcelo a každý konár... celý příspěvek >
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 5.8.2016 Obsahuje fotku
Aprimira ani tento rok "nesklamala". Za pomerne lákavým vzhľadom sa skrýva biedna kvalita. Marhuľová chuť samozrejme chýba, to by mi ale vôbec nevadilo. Šťavnatosť žiadna, chuť nevýrazná, bez arómy. Ani na jedenie, ani na zaváranie, ani na pálenie.... celý příspěvek >
Meruňka - naprasklá větvička a vytékající smola, 5.8.2016
Stromček vyzerá byť okrem tej jednej vetvy zdravo. Podľa mňa to monilióza nie je. Marhuľa niekedy robí psie kusy bez evidentnej príčiny, stačí sa na ňu len zle pozrieť (ak by išlo o mechanické poranenie tak toho by ste si boli určite vedomý). Ten... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 5.8.2016 Obsahuje fotku
Boscova fľaška.
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Agzat a neseny kultivator
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Dobrý deň. Máme agyata dvojtakt už ai 20 rokov. Oriem s tým na prvý stupeň, ale dusenie motora som nepostrehol. Skôr je schopný yahrabať sa až po nápravu, ak pluh narayí na nejakú nprekážku (kameň, koreň)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika