Příspěvky uživatele - 230.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloubka kořenu u Thují, 6.8.2019
Zdravím a prosím o radu, mám před domem plot z 20 letých thují a bohužel je pod nimi el. kábel, nyní mám obavy abych se nedostal do potíží a chci Thuje vykopat.Má nekdo představu jak hluboko Thuje koření? Dekuji předem.
Uříznutá Dracena, 4.4.2019
Prosím o radu, uřízl jsem dlouhou dracenu na zhruba 30cm pahýl, u vrchu už se tlačí nový výhon ale je jen jeden. Je možné nejak donutít dracenu aby vyrazil alespon ješte jeden nebo dva výhony?Dekuji předem
Jíva - množení, 5.3.2019
oba poslední nápady jsou vynikající, dekuji.
Jíva - množení, 5.3.2019
Me jde o Jívu obecnou, kvete ted v tomto období, že zakoření vrba z každe haluze vim už od detství.
Jíva - množení, 5.3.2019
Tak jsem to vlákno prošel a opravdu Jívu nelze množit řízkováním.
Jíva - množení, 5.3.2019
Dekuji ale opravdu všude čtu že Jíva obecná nelze množit řízky a opravdu mi jde o velmi ranou jívu kvuli pylu, jám mám ve sklenici za oknem už tři týdny řízky a nic to nedelá
Jíva - množení, 5.3.2019
Zdravím, jako začínající včelař bych rád na svem pozemku vysázel kolem ulu Jívu obecnou ale k mému překvapení jsem se dočetl že jí nelze množit řízkovaním ale už nikde nepíšou jak tedy, poradí nekdo?Dik.
Snehová freza TORO - kape benzín, 7.1.2019
Zdravím, včera jsem odhalil závadu benzínu, bylo to zteřelé tesnení pod víkem plovákové komory a tak jsem dnes vyrazil s karburatorem v ruce do prodejny všem známé pro nové, a ouha, nemel jsem sebou výrobní číslo ani přesné označení, karburátor... celý příspěvek >
Snehová freza TORO - kape benzín, 5.1.2019
Tomu rozumím ale ta mašina normálne na zatáhnutí chytne a pracuje perfektně, dnes byl extréme mokrý sníh a vubec to nekolísalo, nezhasínalo, jen po vypnutí motoru jsem cítil benzín, tak jsem dal pod stroj karton a asi po 3 minutach tam byla první... celý příspěvek >
Snehová freza TORO - kape benzín, 5.1.2019
Zdravím chlapi a prosím o pomoc, vlastním krátce snehovou 4 taktní frezu TORO. Freza dva roky nejela, je takřka nepoužitá, dnes jsem nalil benzín, nastartoval a cca hodinu odklizel sníh, pote jsem ji zaparkoval v garaži ale bohužel jsem zjistil že z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika