Příspěvky uživatele - 230.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otáčky Vari Honda 190 pomoc, 14.3.2021
Myslím že ne, protože pokud odpojim bovden a přidávám rukou tak jde páčka plynu na doraz a otáčky stále nejdou naplno
Otáčky Vari Honda 190 pomoc, 14.3.2021
Já nemám problém s bovdenem, ten tam byl hned, mám problém s tím že nejde přidat max otáček, jako by při té havárii to pohnulo s regulátorem otaček, de facto pačka plynu zabíra až od poloviny svého chodu.
Otáčky Vari Honda 190 pomoc, 13.3.2021
Dobrý den a prosím o pomoc, stalo se mi že jsem Vari vozík mel naložený suky a mou chybou se po dpojení od Vari vymrštila oje nahoru, zachytla o bovden plynu a vytra tento bovden i s lankem z uložení, koupil jsem tudiž vše nové za 360kč v originále... celý příspěvek >
Nevrací se brzda u vozíku Vari Global, 18.2.2021
Zdravím, až takové hrábe to nebyly, náboj je na dvou ložiskách nasunutý na trnu cca 16cm dlouhém, sundat pouze pomocí stahovaku, přičemž hlinikový se roztrhl jako prd, nutno použit železný a chce to velkou sílu ale je to hotove, ovládaci čep brzdy... celý příspěvek >
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 16.2.2021
Zdravím, jen má zkušenost, mám Vari Honda 190 a v lese jsem neopatrností utrhl lanko od plynu, origo nebylo hned k mání tak jsem vzal univerzální páčku za 140kč a stalo to za prd, nedržela plyn a stále se vracela, takže jsem chte nechte koupil origo... celý příspěvek >
Nevrací se brzda u vozíku Vari Global, 16.2.2021
Zdravím a prosím o radu, cca 6 let má soupravu Vari Globál 190 a poslední rok se mi nechce vracet ruční brzda vozíku a stále přibržduje, prosím nemáte nekdo schéma nebo postup demontáže?Nemohu se k tomu dostat, předem všem dekuji za radu, budu velmi... celý příspěvek >
Jakou protahovačku, 17.11.2020
Dobrý den, prosím tímto o radu či zkušenost. Mame zahradu cca 1000m a ze všech stran ji budu oplocovat nízkým cca 1m plotem, za tímto učelem si chci pořídit stolni protahovačku, prosím máte nekdo zkušenost nebo radu na nejaký konkretni tip?Dekuji... celý příspěvek >
Kvas Lepotice a hrušky, 24.8.2020
Dobrý den, prosim o radu, mám na zahrade dva stromy pološvestky Čačanská Lepotica a hrušky Konference, obojiho je málo a tak uvažuji zkusit udelat smesný kvas, prosím je to možné to tak udelat? dekuji.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Nevadí mi stabilizátor a ani nemachruji, u Benziny mi řekli že 98 je bez bio přísad, když jsem jezdil na 95 tak jsem ho tám dával, co se týká sytiče, vím kde je a po chvilce behu naprázdno ho stahuji, jinak si rád nechám poradit ale vadi mi že... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Každý rok po sezone dám karburátor do ultrazvuku, jezdím na benzín 98 a prosím nedelejte ze me blbce, pokud bych musel dávat do 98 ješte stabilizátor tak potom opravdu Honda neumí udelat motor.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Ale to delám každý rok
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Ano, přesne tomuto ten prubeh odpovídal.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Já vyjíždím nádrž do sucha, opravdu, motor mám 6 let, ale bude to tou zimou, protože až to chytlo jako ze sklepa tak to jelo chvíli mizerne, než se to ohřálo
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Určite tam voda není, nádrž vyjíždím do menta a jezdím na 98, vodou to není, spíš mi připada že s poklesem teplot to proste nejde.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Dobrý den, prosím o radu, dnes jsem potřeboval převest dřevo a moje Vari Honda 190 nenastartovala, bylo -3, dal jsem ji do tepleho sklepa a po hodine bežela normálne, je prosím nejaký fígl jak startovat v mrazu?U Z 25k dávám přečíst noviny ale tady... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika