Příspěvky uživatele - 68.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žlté slivky, 6.7.2022
Je to mirabelka Nanncyská. Vysoce odolná Šarce
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 15.6.2022
Moje 11 létá Kordia to samé, plno zelených třešní a teď jich tak 40% opadalo v červeném stavu ve velikosti malé švestky - pravděpodobně nedostatečné opylení. Přitom loni a v roce 2019 zaplodila velmi slušně. Hold ne každý rok se třešním daří. U višní... celý příspěvek >
Vyholené větve višně, 12.6.2022
Potřeboval bych vidět fotku toho stromu. Ale stříhat by se mělo po sklizni na nejbližší mlady tedy letos vyrostlý letorost.
A co vaše višně?, 4.6.2022 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka
A co vaše višně?, 4.6.2022
Ano, teď už to vím. Ale višeň jsem pod tímto názvem koupil v roce 2019 a tehdy jsem věřil tomu, co o ni psal nejmenovaný prodejce (psal že se jedná o "velmi sladkou bujně rostoucí višeň" zrající společně s třešní Kordia). Nicméně jediné co tomu... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 4.6.2022 Obsahuje fotku
Moje 3 letá Morela (kupovaná jako Lutowka) už má letos kupodivu až 25 plodů. Na fotce je ovšem jen jedna větev.
Kordia málo plodí, 8.5.2022
Kordia není samosprašná, takže potřebuje jinou třešeň která kvete ve stejnou dobu.
Kdoule - poživatelnost za syrova, 11.12.2021
A chuť mají za syrova jakou? Jsou trpce svíravé nebo v nich je i nějaký náznak cukru? P.S nezlepší se jejich stravitelnost třeba 2 měsíčním skladováním?
Kdoule - poživatelnost za syrova, 9.12.2021
Pokud tu někdo pěstuje kdoule (ne kdoulovec) mohl by mi prosím říct jak je to s poživatelností plodů za syrova? Každý web totiž říká něco jiného a proto chci odpověď od samotných pěstitelů.
Hrušky 2021, 17.9.2021
Závidím vám tu úrodu. U nás jsou hrušně už 3. rokem jen okrasnými stromy (kvetou ale hrušky všechny opadají - a opylovačů je v okolí dost)
A co vaše višně?, 14.7.2021
Ajej... Tak to vypadá že moje Lutowka je taky fake. Višně jiných odrůd a třešně v mém okolí už se sklízejí a moje Lutówka je ještě zelená a velká jako vrabčinka (ptačnice). Co už... Jestli bude příští rok stejná nahradím ji třešní kaštánkou.
A co vaše višně?, 5.7.2021
Moje Lutowka (loni zasazená) letos krásně zakvetla ale vyrostlo jen 5 višní. Tak doufám že budou poživatelné a že nebudou "křivit hubu"
Švestky 2021, 4.6.2021
U nás má slušnou násadu plůdků jen Durancie - Domácí velkoplodá nekvetla, Lepotica je skoro mrtvá a ryngle taky nekvetly
Je to broskev?, 22.5.2021
To spíš vypadá na nějaký plevel - bodlák. Pokud vím, tak broskvoně nemají zubaté listy.
Najstavnatejsie stare odrody, 10.5.2021
A nebo Jadernička Moravská. Ta je taky dost šťavnatá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika