Příspěvky uživatele - 248.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhon pro trvalky, 10.9.2019
Můžete, ale dochan je nižší (můj udělá v létě trs tak 60cm výšky a 80cm šířky). Bude to mít všechno zhruba stejnou výšku a to nevypadá tak hezky, je hezčí, když je záhon členěný i výškově. To uvedené proso je šedé, korespondovalo by s tou levandulí a... celý příspěvek >
Záhon pro trvalky, 10.9.2019 Obsahuje fotku
Buxusy bych nesázela, poslední roky je napadá zavíječ zimostrázový a likviduje je (musel byste je často stříkat). Spíš ten brslen, rozchodník a nějakou vyšší travinu (třeba proso Heavy metal), aby tam bylo i něco trošku... celý příspěvek >
Matčino, 9.9.2019
Matčino ...          Lída
Určení keře podle listu, 8.9.2019
Sice nevím, proč to dáváte doprostřed jiného vlákna, ale vpravo na fotce (i když špatné) jsou vidět klásky - podle nich to je rosička krvavá. Poslední roky je snad všude...           Lída
Japonská vrbička - množení, 8.9.2019
Kamarádce dorůstá každoročně korunka (při řezu téměř "na hlavu") průměr cca 130 cm.           Lída
Určení keře podle listu, 7.9.2019 Obsahuje fotku
Na stránky "poradte.cz" dávala stejný dotaz slečna nebo paní Matylda dne 29.8., i tu fotku s metrem... Tam právě psala o těch Prachovských skalách. Lída ps - našla jsem fotku Chamaecrista cotinifolia, přikládám.
Určení keře podle listu, 7.9.2019
Jak se vzala (a navíc barvená) bylo vysvětleno v jednom ze třech odkazů v příspěvku, kter jsem sem vložila 4.9.v 10,35, ale byl po čase smazán... Podle něj byly listy nalezeny v Prachovských skalách. Na dotaz tam bylo odpovězeno, že listy používají... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Tak už jsem přes floristiku snad našla i tu rostlinu. Píší o ní: Chamaecrista cotinifolia  - čeleď Fabaceae - obchodní název: Moneta Blätter. Původem :Jižní Amerika - Brazílie Popis: dřevina keřovitého nebo stromovitého vzrůstu.Listy... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Konvalinko, otevřete si můj příspěvek v 10,35 všechny odkazy... Je tam obdobný dotaz a přesně ty samé listy i jejich zdůvodnění v přírodě, ač jsou cizokrajné. Jestli to není i stejná tazatelka, nevím  Kdyby se odkazy náhodou vypařily,... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Nemyslím tvar, ale žilnatinu v listech.                  Lída
Kvitne nekvitne, 3.9.2019
V tom velkém květináči vlevo až u kraje fotky je planý výhon z podnože (na děleném listu je 7 užších lístků). ostatní výhony vypadají v pořádku (šlechtěné velkokvěté růže mají 5 širších lístků, pod květem většinou jen 3). Lída
Určení keře podle listu, 3.9.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem si vyhledala zmarličník, protože ho neznám. Ten má ale podle fotky jinou žilnatinu v listech.           Lída
Určení keře podle listu, 3.9.2019 Obsahuje fotku
A co nějaká ruj (Cotinus)? Jsou různě barevné.            Lída
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Ale je mi divné, že by rostla ve volné přírodě (ledaže by tam kdysi byla zahrada)... To bude něco jiného.           Lída
Určení keře podle listu, 3.9.2019 Obsahuje fotku
Moje zmarlika (čínská) má listy do srdíčka, se špičkou, ta to nebude... Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika