Příspěvky uživatele - 220.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih mladé slivoně Stanley, 4.4.2019
som len amater :-), ale nebude nejako moc precnievat ten terminal nad kostrovymi konarmi, ked ich skratime na 3-4 ocka? ja by som ho nechal asi trsoku kratsi
Meruňka z pecky, 16.1.2019
No tak ja som bol vtom (niekde som zachytil), ze podpnik St. Julien nie je vhodny do sucha, tam je skorej vhodny myrobalan.
Rajčata 2019, 6.12.2018
Pre Katkos: Ambrosia gold, Ambrosia orange UBX,  Black strawberry mam priamo z ebay od J&L Garden, som nevedel ze je problem s tymi ruzovymi - nechal by som si semianka, boli skvele, som zvedavy na tieto. Mal som z nich len dve semienka... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 5.12.2018
Fuuuha, tak to je uz teda zbierka :-) tiez vacsinou sadim cherry, Ja som mal minuly rok ambrosia rose ubx, a boli najlepsie, najviac chutili, tak som hned tento rok objednal ambrosiu orange ubx a ambrosiu red (to rose uz nemali).  tomato... celý příspěvek >
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 14.10.2018
Ja si skorej myslim ze skor ako od názvu odrody záleží na akom podpniku ju mate zastepenu.
Padání ořechů i s rubinou, 7.10.2018
Nemusi to byt len antraknóza,  u nas uz sa vyskytuje vrtivka orechová (Rhagoletis completa) a ta sposobuje cernanie supky a orechy padaju cele cierne a su znehodnotene - plesnive.
Sissy, 15.9.2018
niet nad dobreho priatela :-)  Obdivujem ake rozne druhy dokazete zohnat, o mnohych ani v tunajsich zahradnictvach nechyruju a maju len tradicny sortiment.
Plumtastic - Top2000, 31.8.2018
Ockuje ale asi uz len forkertom, nie? ja som cca 2-3 tyzdne, chcel zaockovat klasicky do T-cka broskyne, ale uz nebola miazga. Som rad ze tu na fore predstavujete novinky, aspon ma clovek ako taky rozhlad, aj ked ich dostupnost tu na Slovensku je... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 31.8.2018
Nam viacej chuti Gardenberry ako Jahodo, tiez som sa cudoval ze Jahodo je nejake suchsie a nieje vobec sladka, sme potom na to dosli ze ho musime nechat dlllhoo na stonke, ako ste uz spominali musi az prezriet. Ja som sadil viacej menej len cherry,... celý příspěvek >
Prasknuta kora marhule, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, na cca 4 rocnej marhuly mi takto poraskala kora, a aj nejaka huba sa tam nastahovala. Ma cenu sa ju pokusat zachranovat, alebo ju na jesen zlikvidovat a radsej zasadit novy stromcek? Lebo co som sa docital akonahle je tam huba, je to... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 24.6.2018
U mna je to ako u Petra. Takisto sa Flamingo z roka na rok zlepsuje, asi mu vyhovuju tieto teple leta, mam aj Redhaven, a v poslednych rokoch ho Flamingo valcuje :-). Ma taku broskynovejsiu chut, u RH niektore su take akoby jalove, tazko to... celý příspěvek >
150 m.n.m, južný svah, menšia záhrada, 24.6.2018
Dobry den, ja so blizko Vas :-), urcite nesadte jablone na M9, ja som to skusil, a tiez som na zapadnom piescitom svahu a v tychto tropickych letach tie M9 zivoria, som postupne vsetko obmenil a dal MM106 alebo MM111 a hore na kopec do kuta som dal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika