Příspěvky uživatele - 220.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gulicky na korenoch, 28.11.2019
to som nevedel ze pri zakorenovani takto zhrubnu. ale prave kvoli tomuto stromceku sa ta objdenavka posuvala, ze ho este nemali naskladneny. stale rozmyslam ci ho dat do zeme a ci nie, nech si nieco nazavleciem, este mam pred sebou vikend, potom sa... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 25.11.2019
Povodne som riesil ten tie gulicky, sa mi proste nieco na tych korenoch nezdalo, som to rychlo cvakol, a dal do kybla so zemou, som uz nestihal. ale tu po rozprudeni diskusie som si uvedomil aj tie zhrubnute korienky co vypadaju ako pyr a ze ma malo... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 25.11.2019 Obsahuje fotku
Kedze ste ma tu zneistili tym pyrom, tak som isiel vybrat stromcek z kybla (som ho zasypal zemou). Spravil som detailnejšie fotky, vsetko to vyrastá z podpnika, aj to co vypada ako pyr, je to taký zhrubnuty korienok, ale nema ziadne vlasocnice.najprv... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 19.11.2019
Vdaka za tip na omotanie tou potravinarskou foliou, ja som to sackoval, a no nebol som uspesny, skoda namahy. Robil som to tiez do razstepu, aky hruby vrubel pouzovas? ci sa to tou foliou cele nepomacka. jasne ze ta vrublovacia paska je moc pevna na... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 5.11.2019
No zavahal ste. Neviem odkial ste ale mozte vyskusat este zahradnictvo Klivia v Rusovciach ci ju nahodou nemaju.
Živý plot z muchovníku – jak založit a udržovat, 18.10.2019
Suhlasim s Vami. Potrebuje vodu. Ja som nasadil nejake na zapadny svah do piescitej zemi a skoro vobec nerastu. Ine zasadene na inom mieste (poda a moznost pravidelnej zalievky) uz maju skoro 1,8m a ten rozdiel je obrovsky. a josta to je nezmar :-)
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.10.2019
Ak som to pochopil tak teraz striekate, ale len BIO? alebo aj normanou chemiou?
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 6.9.2019
:-) No mozne to je, vruble na ockovanie sa dostali ku mne takto oznacene, ale hlavne ho netreba striekat a vcelku chuti.
Albatros, 25.7.2019 Obsahuje fotku
Tak my uz si pochutnavame na Albatrosoch. Chutia nam  :-)
Řez mladé révy, 11.6.2019 Obsahuje fotku
Na minulorovnych ockovancoch do starych hlav, mi pekne narastli velke slahune, ale pri niektorych odrodach mi nahodili strasne vele kvetenstava a malo listov. Treba ich poodstikavat a mam sa drzat toho ze na jeden slahun len jeden strapec pri... celý příspěvek >
Roubování, 11.6.2019 Obsahuje fotku
Ja som tiez na jar odusu vrubloval, pri jabloniach sa mi darilo, ale pri marhulich to bol prepadak, sa mi ujalo mizive mnozstvo, najprv cast vrublovancov aj vyrasila ale potom zvadli a bolo po nich :-(
Broskvoň Rich May, 10.5.2019
Ja mam zase Belmondo, a aj mne sa viacej pacia klasiky (napr. take dobre dozrete Flamingo :-),. Tieto splostene sa blbo aj odrhavaju, lebo mi tam skoro vzdy zostane kusok supky pri stopke, kedze sa neda vykyvat. Ale zase detom velmi chutia, su velmi... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 9.5.2019
jaaj to poznam, aj ja som mal mat sendvicovu broskynu a bola z toho nakoniec obycajna gulata :-)
Moniliový úžeh peckovin 2019, 9.5.2019
Aj mne sa zda ze tento rok ako keby bol tlak tej monilie vacsi, z cca 5rocnej marhuly to skosilo 2/3 stromu, vsade na konaroch tecie zivica :-(  Orezem ju a som zvedavy co s nou bude. a to som ju postriekal pred kvitnutim signumom (len akurat... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019
Chapem to dobre? Si minulorocne semenaciky zakratil na 20cm, aby si podporil rast? Prosim ta ako to je, ak sa mi podarilo navrublovat minuly rok tenucky vrublik na podpnik mm106 a narastol za rok 50cm, treba ho zakratit alebo cakat a nechat ho rastat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika