Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze roubovat třešeň na švestku?, 13.3.2019
Dobrý den, nevíte jestli lze naroubovat třešeň na slivoň. Mám starou třešeň a nechtěla bych o ni přijít, protože nevím o jakou odrůdu jde. Mám mladé stromky švestek, tak jestli ji můžu na ně naroubovat, nebo jestli to lze jen na třešeň? Děkuji
Rajčata 2019, 19.2.2019 Obsahuje fotku
Tak a je to! Tento rok mám už asi definitivně vybrané odrůdy a někdy v průběhu týdne začnu sadit. Oproti minulému roku jsem se co nejvíce snažil zredukovat počet druhů, ale stejně se mi nepodařilo dostat pod 35. Když sem začal s výbřem na tento rok,... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 16.2.2019
S tím mohu jenom soulhasit, neni to rajce na skladovani, a taky kdyz prezraje tak mi prijde jako by bylo nahnile nebo jak to rict, je treba vychytat spravny moment. Proste je to spis na mlsani primo na zahrade... Jinak v mojich podminkach (nejmene... celý příspěvek >
Brokolice a květák na jaře, 3.2.2019
Česká brokolice mi taky neudělá hlávky, ale od toho zahradníka co má sazenice vypěstované z Německých semen je hlávka brokolice větší než mají v obchodech. Je to velmi raná odrůda- květen/červen sklizeň...ale když jsem procházela německé a holandské... celý příspěvek >
Brokolice a květák na jaře, 3.2.2019
Nový výsev určitě udělám... tyto rostliny jsem měla pozdní odrůdy a v létě už zlobily dřepčíci (výsadba na jaře), tak jsem skoro nic nesklidila, proto jsem udělala nový výsev v létě. Mohla bych se zeptat, které rané odrůdy pěstujete? S českýma... celý příspěvek >
Brokolice a květák na jaře, 3.2.2019 Obsahuje fotku
Ne, bydlím na jižní moravě a přes zimu mám květák i brokolici zakrytou netkanou textilií.
Brokolice a květák na jaře, 3.2.2019
Právě toho se taky bojím. Hlávku v loňském roce nevytvořila, tak jsem právě nevěděla jestli bude dělat hlávku ještě brzy na jaře dokud nebude moc teplo nebo půjde z ničeho do květu.
Brokolice a květák na jaře, 3.2.2019
Dobrý den, v loni v létě jsem zasela pro podzimní sklizeň brokolici a květák, ale jak byly ty horka, tak nestačili dorůst aby udělali růžice. Zadělala jsem je na zimu netkanou textilií a zatím mi rostliny žijí a pěkně i přes zimu povyrostly. Chtěla... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 20.1.2019
Přesně! Zvědavost :-) to je pro mne ten důvod. Když sem první rok skoušel 3 duhy cherry balkonovych rajcat v truhliku na balkóne (které byly chuťově hádam ješte horší než z obchodu), jsem ještě sem netušil, že o několik let pozděj budu pěstovat 47... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 20.1.2019
Za mne muzu rict, ze Sungold F1 patri mezi par nejlepsich odrud cherry rajcat ktera jsem doposud skusil. Chuti, vzrostem, rannosti, odolnosti... celkove velice fajn cherry odruda. Chutove lepsi je pro mne osobne uz jenom sweet aperitif, ale ten je... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 9.10.2018
Jste znalci. Je to peliněk estragon! Nevěděl jsem co za užitečnou bylinu vlastně mám. Diky.
Co je to za rostlinu?, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Pozná někdo tuto trvalou? Asi je to nějaké koření. Léta mi roste na zahradě a její jméno mi zůstává neznámé.
Plody rynglí jsou od pecky hnědé, 16.8.2018
moc děkuji za odpověď. Vaše odpověď je vyčerpávající - je to přesně to co jsem se chtěla dozvědět.
Plody rynglí jsou od pecky hnědé, 15.8.2018
Taky to přisuzuji počasí. Dělají to jen ty s fialovým nádechem a žádný rok předtím to nebylo.
Plody rynglí jsou od pecky hnědé, 15.8.2018
Myslíte, že je to hniloba? Do kvasu toho mám málo, tak to asi budu muset vyhodit... asi ani marmeláda z toho nepujde, pokud je to hniloba. Není taková každá ryngle, ale většina..:-(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika