Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šeřík - rozmnožování, 12.3.2017
V kterou dobu je možné přesadit asi 5letý šeřík mazerův?Helena
Jaká je nejmenší odrůda šeříku?, 12.3.2017
V kterou dobu je možné přesadit nejmenší šeřík Mayerův, aby nezašel? Helena
Rez na Buxusu - co to je?, 8.3.2017
Ale od psa to určitě není. Napadené je takové množství buxusu, že by na to nesatčila ani celá smečka psů. Navíc je to v uzavřeném prostoru kam psi nemohu.
Rez na Buxusu - co to je?, 8.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych věděl co za rez se to objevuje na buxusech? Jak moc škodí a jestli se to dá nějak eliminovat?
Vrba jíva - množení, 7.2.2017
Vloni jsem se vydal pro semena jívy zavčas, ale až na místě mě došlo, co mě přece mohlo napadnout - vždyť je to logické!!! Samec přece žádná semena mít nemůže!!! Nevzdávám se.  Po neúspešných pokusech se zakořeňováním bylinných řízků jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.1.2017
mám ověřené masité rajče Beefmaster F1.není sice krásné na povrchu, ale je vynikající chuti, je velmi štavnaté, je vícekomorové a dosahuje hmotnosti až 400g. moje žena ho lehce osmaží na oleji a přidá bazalku. je to prostě biftekové rajče, ale i za... celý příspěvek >
Odsíření lutru vínovice?, 5.11.2016
Ja někde četl, na odsíření se používá peroxid vodíku.
Žlutá třešen - Donissenova chrupka, 1.7.2016 Obsahuje fotku
Žlutou třešeň mám. To že ji nežerou špačci, není tak úplně pravda. Když objeví, že je zralá, tak se do ní také pustí. Je opravdu v plné zralosti velmi sladká, chťově dobrá, ale jak již bylo řečeno jsou lepší čevené třešně. Měla by to být ta... celý příspěvek >
Krásná, ale neznámá rostlina, 20.6.2016
?? Nerozumím??
Krásná, ale neznámá rostlina, 20.6.2016 Obsahuje fotku
Již několik let mi na zahradě roste tato pro mě neznámá rostlina, která se mi tam dostala ani nevím jak. Je až 170 cm vysoká, má cca 15 cm velké listy, krásně kvete, miluje ji všechen hmyz. Na podzim úplně zaschne a starou rostlinu odlomím u země.... celý příspěvek >
Královna Hortenzie, 17.5.2016
Mám Hortenzii ve vinohradě a kousek vedle i v sadě. Tady vždy hojně plodí a není s opylením problém. Okolo jsou třešně a zřejmě i nějaká višeň. Další strom mám na zahradě a tady vždy dozraje jen pár plodů, ačkoliv strom kvete bohatě a úly jsou pár... celý příspěvek >
Poznáte nějaké z těhle kytiček?, 17.5.2016
Taky jsem poznal, kromě té brukvovité - takových je hodně a nemám v nich jasno. Jen dovám - zřejmě jde o řeřišnici luční.
Určení plevele, 8.5.2016
Josefe, ty takový odborník a takový plevel poznáš až na druhý pokus! 😉 Mi to bylo hned jasné - oset! HONZA
Kapková závlaha Netafim vs. Toro, 19.4.2016
Zdravím všechny. Vybirám kapkovou závlahu na zeleninove zahony a pro pár keřů na zaharadě. do užšího výběru u mne prošly zahradní sady od Netafimu a od značky Toro. Cena dost podobna cca 3500,- rozdil obrovský Netafim je jen na cca 30m2 zahonu.... celý příspěvek >
Sádra jako hnojivo, 30.3.2016
Zdravím, pokud chci dodat do půdy síru. Stačí přimíchat obyčejnou sádru co koupím ve stavebninach nebo musím koupít siran draselný? cenově se to dost liší. Díky 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika