Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody rynglí jsou od pecky hnědé, 15.8.2018
Dobrý den, letos když utrhnu ryngli, i když je jestě tvrdá, tak když ji rozpůlím, tak u pecky je hnědá. Nevíte jestli je to hniloba? Dá se použít nebo je to všechno na vyhození? Přisuzuji to asi suchu, protože nikdy mi to neudělalo. Chuť navinulá... celý příspěvek >
Gumové brambory při sklizni, 1.8.2018
Právě že není. Vypadá úplně stejně jako ostatní nové brambory, ale je měkká. Není ani tmavší ani nevypadá scvrkle. Je to jen na omak - podle vzhledu by ji člověk nerozeznal od ostatních nových.
Gumové brambory při sklizni, 1.8.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nevíte čím může být měkkost brambor při sklizni?Když vykopu hnízdo brambor, tak z celého hnízda je třeba 1 brambora gumová, měkká. Žádné skvrny ani nic podobného nemá, vypadá zdravě, ale je měkká jakoby... celý příspěvek >
Co vše lze roubovat na slivoň, 1.8.2018
Dobrý den, chtěla bych s zeptat jestli nevíte co všechno lze roubovat na slivoň? Mám 3 slivoně pláňky a chtěla bych je zkusit naroubovat. Může se na slivoň roubovat i třeseň, meruňka, jabloň apod. nebo jen slivoň? Děkuji
Nepaličák nedělá stroužky, 1.8.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte proč mi jarní nepaličák nedělá stroužky. Dostanu od neteře vždy stroužky na sadbu a každý rok mi vyroste jen jeden obrovský kulatý stroužek. Neteři z té stejné sadby vyroste vždy pěkný česnek s... celý příspěvek >
Cibule lilií v červenci?, 12.7.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, zda je možné koupit a ysadit lilie teď v červenci? Přežijí, když je dám teď do země (tipuji, že budou určitě naklíčené) nebo je mám dát do květináče? Nebo raději počkat až na podzim či jaro,... celý příspěvek >
Choroba paprik, 8.7.2018 Obsahuje fotku
prosím o určení choroby paprik, prošla jsem všechno možné, ale zatím jsem na internetu neobjevila, o co se jedná, moc děkuji 
Kiwi - žloutnou listy, 2.7.2018 Obsahuje fotku
další foto
Kiwi - žloutnou listy, 2.7.2018 Obsahuje fotku
Nevíte někdo, prosím, proč mi žloutnou listy na kiwi. Letos plodí poprvé. Nevím co je to za odrůdu, ale foto přikládám. Předpokládám buď přelití, nezalití nebo nedostatek živin?, Díky za každou radu
Meruňka z pecky, 30.6.2018
Koupil jsem už asi 8 druhů meruněk, jako náhradu za staré stromy (sázeno 1948) a vždy mě po pár letech odešly. Pravokořenáč z jedné z nich se má čile k světu, takže za mě je už vše přešlechtěné a zdegenerované. Stejně jako obilí, králíci atd.... celý příspěvek >
Hnědá voda v bazenu voda studniční, 11.6.2018
Vítamín C sepoužívá do bazénu v jaké formně? A v jakém množství? Kde ho mám koupit?
Vadnutí brambor, 2.6.2018
V letošním roce mi nabadá brambory nějaká choroba. Ještě jsem se tím nesetkal, tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo ví, čím by to mohlo být. Projevuje se to náhlým uvadnutím listů, listy vysí na rostlině a potom během několika dnů usychají, že to... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 27.2.2018
Ďakujem veľmi pekne za ponuku p. Eva. Tak mi to nakoniec nedalo a ešte som to prehodnotil. Inšpiroval sa Vaším zoznamom a prelustroval som ešte komplet vlákna "Nejlepší rajčata" a "Rajčata 2017", a k tomu ešte niekoľko videí pestovateľov na youtube... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 24.2.2018
Zdravim, v roku 2018 planuji nasadit nasledujici odrudy: -Cherry (urcite, odskousene) : Sungold F1, Sweet Aperitif, Sunrise BumbleBee, Isis Candy, Goldkrone, Cherrola F1, Bejbino F1, Ildi -Chery (nove, zatim nezkousene): Sweet Casaday, Sweet... celý příspěvek >
Maloplodost třešní, 15.6.2017
Třešně nejsou opylené, rozlouskne jednu pecku a uvidíte, že tam není vyvinuté jadérko. Pořiďte opylovače.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika