Příspěvky uživatele - 174.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Jikov GH 1509 regulátor otáček 4 takt, 10.6.2008
u výrobce
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 1.6.2008
Tato sekačka nemá membránu, ale karburátor.
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 1.6.2008
Tip- asi vadná membrána
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 1.6.2008
Dobrý den, mám sekačku Mountfield TORO 600 s motorem B&S. Zahájení sekání není problém - stačí 3-4 zapumpování a chytne bez problému. Problém nastává když vypnu motor (cca po 30 a více minutách) a následně se pokusím znovu nastartovat.... celý příspěvek >
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 28.5.2008
Já používám též sekačku od vari samson 56 s převodovkou 316 s dvoutaktním motorem.Sekám přibližně 2000m2, část je ve svahu.Jsem stím velice spokojen.Nyní mají u Vari nové 2bubnovky ale zatím tam není cena. 
Úprava Vari, 30.4.2008
Na první pohled hezké. Chápu, že je toto uspořádání šikovné pro spojení s nářadím, za kterým byste jinak musel chodit. Ale pro práci s vozíkem se mi to jeví spíš na obtíž. Celková délka soupravy se zvětší, couvání asi také nebude jednodušší. Jedinou... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 7.4.2008
Předchozí článek, doporučil bych pánovi kolečko plus kosu a nebude mít takové starosti.
Zkušenosti s vozikem TR220S od Vares, 20.3.2008
Co se týče vámi zmiňované nízké nosnosti: ta není daná konstrukcí korby. Je přímo stanovená vyhláškou, jak již zde na fóru bylo v některém příspěvku zmíněno. Hmotnost přívěsu, ať už je bržděný nebo nebržděný, je přímo závislá na hmotnosti tažného... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 14.2.2008 Obsahuje fotku
Mám na agzatu přidělaný ruční naviják na kliku s brzdou. Co na to říkáte? Viz. foto. Záleží na jaké učely jej hodláte používat - moje využití je převážně v lese, ale síla a konstrukce je omezená (tj.i celého kamionu).
Tulipány, 27.9.2007
Dobrý den, jsem rovněž zahradnice - začátečnice...Nakoupila jsem si cibulky tulipánů a chtěla bych si je zasadit do květináčů. Můžu je tam dát už teď (resp. v dohledné době) a květináč dát do půdy (a zahrnout zeminou) nebo stačí květináč nějak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika