Příspěvky uživatele - 79.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2018, 9.7.2018
Letos poprvé jsem narouboval Meloun na tykev fíkolistou. Rostlina je už rozrostlá do šíře tří metrů ale zatím nemá žádné plody. Žádné zkušenosti s pěstováním melounu nemám, je ještě nějaká naděje že rostlina pokvete případně nasadí na plody?
Previcurium - jak si počínat?, 13.5.2018
Koupil jsem balení Previcuru 15ml mělo by toho být po naředění cca 4,6 l. 1) Bohužel lahvičku se mi nedaří otevřít i když dle návodu - po stisknutí uzávěru otáčím do leva nebo do prava 2) V návodu je uvedeno roztok celý spotřebovat. Mám ve skleníku... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 30.4.2018
Mám problém s rajčetem TOMATOES, vypěstoval jsem sazenice a vysadil je do skleníku. Sáček od semínek jsem vyhodil a teď nevím zda jsou tyčkové či keříčkové, na webu jsem to nenašel. Zároveň jsem vypěstoval sadbu rajčat TOMATO ty jsou tyčkové.Nakonec... celý příspěvek >
Naklíčování semen pro roubování okurek?, 13.4.2018
Chybí mi info po kolika dnech výsevu předklíčených semen okurek vyséváte předklíčená semena tykve fíkolisté?
Naklíčování semen pro roubování okurek?, 12.4.2018
Chci zkusit naroubovat okurku na tykev fíkolistou.Nikde není v návodech o roubování okurek zmínka jak ošetřit semínka před výsevem. Zajímá mě zda je možné před výsevem semínka (okurky či tykve) předklíčit. Případně jaký vhodný postup při výsevu... celý příspěvek >
Choroby salátu, 19.6.2012 Obsahuje fotku
Hnědé okraje salátu 003
Choroby salátu, 19.6.2012 Obsahuje fotku
Přihnojuji každý týden kristalonem, tak si myslím, že by to nemělo být nedostatkem draslíku? Přikládám foto pro lepší posouzení.
Choroby salátu, 14.6.2012
Okraje listů hnědnou jakoby usychaly, nevím co to způsobuje?
Brzké dozrávání jeřabin, 6.8.2011
Nejen jeřabiny, ale letos je všechno nějak rychlé. Např. i borůvky na Vysočině se sbíraly už koncenm června. Jeřabiny na černém jeřábu by se už také skoro daly sklízet.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika