Příspěvky uživatele - 4.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 28.1.2019
Chcel by som si vybudovať čisto ovocnu pivnicu a vela ludi mi odporučilo stavať vedľa studne aby som ju mohol pripojiť k pivnici. V zime stúpajúce páry vitapaju a v lete vlhkosť udržuje aj suchých mesiacoch a ešte jeden pán mi odporucil dávať... celý příspěvek >
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 27.1.2019
Chcel by som sa opýtať či používate nejaky fungocit pred zberom merpan alebo niečo podobne. A či syrite pivnicu každý rok a akú máte vlhkosť pivnice a teplotu a vetranie máte stále ci prerusovane? Chcel by som stavať novú pivnicu a každá rada a... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem vhodné odrůdy meruňky do strmějšího jižního svahu, 25.1.2019
Ja by som doplnil odrodu barbora ktorá bola vyslachtena niekde pri piešťanoch podobpodobné ako veharda kvitne dlho cca 12 dní. Jej plody nie su až také veľké ako maďarská alebo velkopavlovicka. Zato ale sa dobré oddeľuje kvostka od duziny. Podpnik... celý příspěvek >
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 25.1.2019
Ono skôr ide oto že srsne a osy napádajú plody kde bola robena previerka a na zemi je minimum plodov z visokokmennych stromoch pozieraju predčasné opadnute a láka ich vôňa hniloby. Ktorá sa šíri pod stromom. Na margo srsnov musím s pani súhlasiť s... celý příspěvek >
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 24.1.2019
No ja mám večný problém z odvodov Šampión tie malé mrchy si hľadajú tie najkrajšie plody hlavne kde bola prebierka z južnej strany do vysokokmennych sa nepustia ale do vretena plnov vravov. Čiastočne to regulujem cukrovou vodou vo fľaši dosť sa ich... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 22.1.2019
Ach jaj.. Pane ja kopať nič nebudem lebo ten strom nieje môj ja mám svoje (vymazlene) stromi doma až až. Som si plne vedomý že je to boj z veternymi mlynmi. Snahou nebolo objaviť teplú vodu v kohutiku ale zistiť či by nebola možnosť pestovať... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 22.1.2019
Pane ja nemám problém s tým čo robite ide o to že porovnávať semenac s M9 je ako david a golias. Uplatňovanie rovnakého rezu u M9 ako u semenaca je vlastne ho nechať nech si rastie čo nemôže. Samozrejme ta florina je krásna len môj problém niako... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Bavili sme sa o udržaní semenaca v malej korune. Keďže udržiavanie plodonostneho obrastu je dost veľký problem u semenaca v malej korune tak mohli by byť riešením vytváranie predlzeneho rodiveho dreva na podobny systém ako SOLAX len nie trvalo ako u... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Podstatou rezu je prakticky prirast hmoty ktorá v júni bude odobrala keďže ste poznamenal že medzi koreňom a listinou plochou je priama umiera tak rásť sa spomali a to čo je teraz viviazane do vodorovna bude prechádzať z vegetativneho na generativny... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Samozrejme že vzrásť podpnika je daný bujnost bude stále vysoká aj keď strom prejde do rodivosti. Až kým nedosiahne výšku danej odrody 5,6 metrov. Na pláne nieje s rastom bojovať ale prispôsobiť sa mu. Vytvoriť podmienky pre generativnu schopnosť... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
No ono to je krása nádhera ten strom aj tie plody sú naozaj nádherné. A viete že budete mať pravdu je to trocha ina filozofia. Chapem skepsu ktorá nastala ohľadom toho ako som to rezal. Skusal som sa tu na dopátrať ako pohnúť problémom no bezúspešne.... celý příspěvek >
Jonatan 2018, 21.1.2019 Obsahuje fotku
Skoda že sa nedá odfotit vôňa jonatanu strčil som hlavu do bednicky a snupal. A ta chuť úžasné. Tohto roku perfektne došiel do novembra a držia dodnes. Pre mna jednoznačne top 2018. A počúvajte bez chemickej ochrany chrastavitost len minimum. Bio... celý příspěvek >
Orech a začiatok, 21.1.2019 Obsahuje fotku
Oriešok sa krásne prima na jar pôjde vonku našiel som ho len tak v tráve upadol nejakému zvieratku tak som sa o neho postaral
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Neviem či plodil podľa mňa skôr menej ma veľmi veľký prirast asi 1,20 m. No myslím to tak že vyhon ročný nezakrateny 1 rok ten istý vyhon generativny 2rok tretí rok ten isty plodný a štvrtý ten isty plodný a potom odstraneny a znova ten istý... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Dobre skúsim to ináč. Verím tomu že sa zhodneme pre najlepší tvár jabloni je terminalne vednie. Spitam sa vás ovocinary ak by ste boli na mojom mieste čo by ste robili aky postup by ste zvolí vy? Normálne pokúste sa mi opísať ako na to? Alebo akú... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika