Příspěvky uživatele - 234.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovnik, 2.6.2017
Muchovník sa poponáhľal - je začiatok júna a môžeme začať ozobávať (foto). IH
Meruňka - děravé listy, 31.5.2017
Vidím 2 možnosti: Prvou je žravý škodca. Šupináčiky (Phyllobius) ale robia okrajové požerky. Mohlo by to byť "pôsobenie" húseníc piadivky (viď foto), ale je zvláštne že Ste ich nepozoroval. Druhou možnosťou je klasterosporióza s menej typickými... celý příspěvek >
Muchovnik, 31.5.2017
Alena: Myslím že muchovník je samoopelivý. Ja mám v záhrade len tento jeden a plodí bez problémov. Ten Váš možno len potrebuje čas, muchovník začne rodiť väčšinou 3-4 roky po vysadení. IH
O jakou jde chorobu slivoně?, 15.5.2017
Pani Eva: Neunáhlite sa, aj slivkové stromy postihnuté šárkou môžu dlhé roky dávať kvalitné plody. Z Vášho príspevku nevieme aký je vek stromu, o akú odrodu ide a či už plodila. Počkal by som na úrodu a ak nebudú plody postihnuté šárkou (alebo len... celý příspěvek >
Sýkorky a dravci, 28.2.2017
Ďateľ je príležitostný predátor mláďat vtákov, ale niekedy sa úlohy vymenia. Zaujímavá fotka, v tomto prípade je ďateľ korisťou a predátorom je lasica. Ktovie či rátala s leteckým dňom...😃. IH
Jak provést řez této jabloně, 28.2.2017
Pri ponechaní tej nižšej korunky by tá výška kmeňa (ako zákrpok) aj bola prijateľná, mne sa hlavne nepozdáva neduživosť tých spodných konárikov. Aj keď na tej fotke to splýva s pozadím a nevidno to až tak dobre. Mám obavy, že pri ponechaní tej... celý příspěvek >
Jak provést řez této jabloně, 28.2.2017 Obsahuje fotku
Pani Viktorie, takže je to James Grieve - jedna z najúrodnejších odrôd, slabšie rastúca. Terajšia situácia: špičiak bol ponechaný po zasadení príliš dlhý. Vznikli tam 2 "poschodia" vetvení, obe nevyhovujúce. Prvé je príliš nízko a je slabé (zákonite,... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 11.12.2016
Čo sa stalo s tou Bystrickou?     Jano
Penyige-P3, Nábrad 2/10, 14.11.2016
A ešte pre poriadok správne mená tých dvoch pánov z Maďarska: Pethö Ferenc a Szabó Tibor. IH
Zastrizeni broskvone, 14.11.2016
Dalo by sa z toho spraviť vreteno, ale ja by som radšej založil kotlovitú korunu a použil na to obrast v dolnej tretine terajšej korunky (teda spodné vetvy). IH
Shraz, 14.7.2016
Pán Petr asi koľko dní po Leskore dozrieva nektarinka Shraz? A ako je to s praskaním plodov u tejto odrody?    Jano
Úroda meruněk 2016, 14.7.2016
Pán Martin to Harlayne vám dozrieva spolu s Bergeronom, alebo je tam nejaký posun v dňoch?    Jano
Japonská slivka, 20.12.2014
Dakujem za odpoved, tak čo s tými blumami potom robíte?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika