Příspěvky uživatele - 234.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zatrávnenie sadu, 21.4.2019
El Edgar: Pýtate sa aké vidím benefity v bielení kmeňov. Úprimne - z praktického hľadiska v podstate žiadne. V decembri som sa trochu nudil a tak som to dal na bielo. Vyzerá to potom patrične "bojovo" (niekto to tu výstižne komentoval - "jako v... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 2.3.2019
Veď to máte na tej fotke znázornené - ponecháte len to čo je kontúrované zelenou. Vyrovnať ho môžete - zatĺcť dostatočne vysoký kolík z opačnej strany než na ktorú sa nakláňa a pritiahnuť ho primerane ku kolíku. IH. (Ešte zvážte, či si na ten rez... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 2.3.2019 Obsahuje fotku
Dnes som osprchoval celú záhradu Kuprikolom (v koncentrácii 0,5%) - úplne všetko čo predo mnou neušlo. Najvýdatnejšie samozrejme broskyne. Počasie bolo prijateľné, a hádam mi to ešte dnes nezmokne. Pred rokom som dával Kuprikol 9.marca, teraz teda o... celý příspěvek >
Čím desinfikujete nářadí?, 2.3.2019
Viď foto. IH
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 2.3.2019
TomNR: Ak je to na Vašich fotkách už povýsadbový rez, tak nie je dostatočný - je to zastrihnuté málo. Jablone nepotrebujú síce taký radikálny rez po výsadbe ako broskyne (ktoré striháme na 2-3 očká), ale vo Vašom prípade to musí byť viac. Zhruba ako... celý příspěvek >
Nanghinova - znáte, máte?, 26.11.2018
Ivan z okénka: Je to tak. Čo sa týka jabloní, tak tam je hromada nových odrôd, medzi ktorými sú aj mnohé vysoko kvalitné. Ale s hruškami je to "krapet jiné", tam tých novovyšľachtených odrôd až tak veľa nie je a ak aj sú (viď česká séria asi ôsmich... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 4.9.2018
Míla: Na prvý pohľad som si pomyslel, že je to Williamsova. Ale na druhý a tretí pohľad by som povedal, že je to odroda AMFORA. Tá síce obvykle dozrieva o niečo neskôr, ale v tomto atypickom roku je všetko inak. Takže môj (iba)tip je Amfora. IH.... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 4.9.2018
Marek-TT: Čo je to osy? 😉 Ale nie-vážne: tento rok u nás osy ani sršne nie sú. Po minulé roky bývali a zameriavali sa najmä na Bohemiu (to je ich jasná preferenčná jednička) a práve aj na Rubinolu. Tento rok ich ale nevidno. Dúfam že som to... celý příspěvek >
Florina, 4.9.2018
PavelJC: Mne to ako Florina nepripadá. Na fotkách sa pokúsim prezentovať typické znaky Floriny, aké ich má u mňa. Typická Florina by mala mať kalviloidný tvar - teda je vyššia než širšia, naznačene rebernatá s pomerne hlbokou kališnou jamkou, ktorá... celý příspěvek >
D'Agen, 18.3.2018
Ak tomu dobre rozumiem, na jednej strane sú informácie z internetu (pán Fiala), na druhej strane informácia z pomológie (dr.Vysloužil). To že sú v protiklade, nepovažujem za dôvod naježiť sa a označiť toho druhého za "mimoňa"'. Pre mňa je diskusia v... celý příspěvek >
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 9.3.2018
Pán Polehla, mohli by Ste prosím uviesť ktoré odrody jabloní sa Vám neosvedčili (myslím tie o ktorých uvádzate že Ste 'jejichž výsadbou ztratil léta')? Predpokladám že by to mohlo zaujímať nielen mňa. Ďakujem. IH
Asimina Triloba, 19.2.2018
Takmer Zahorie, 260 m.n.m. Mraz Asimine nevadi, neskore odrody ale nemusia stihnut dozriet na jesen ked pride skoro ochladenie, preto radsej skore. Prima mi dozrela vzdy. Tá Prima u vás v 260 m.n.m kedy dozrieva?
Jak jste spokojeni s Nancyskou?, 19.2.2018
Zdravím pestovateľov Nancyskej mirabelky. Zaujíma ma ako je táto odroda odolná na hubové choroby a moníliovú hnilobu plodov. 
Kalipso, 19.2.2018
150-200 metrov, telpy a suchy juhozapadny svah, Nitra okolie To ste v teplej oblasti. Dal by som tam ešte neskorú septembrovú slivku ktorá u vás bez problémov dozreje. Ak u vás nie je rozšírená šarka tak skúste zasadiť Annu Späth a Elenu. Obidve... celý příspěvek >
Daytor, 2.6.2017 Obsahuje fotku
Daytor patrí medzi podpníky z USA-série OHxF (vznikli z kríženia 2 odrôd hrušiek - Old Home a Farmingdale). Cieľom bolo predovšetkým získať podpník odolný voči spále ružokvetých (Erwinia amylovora). Konkrétne Daytor má kódové označenie OHxF 87.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika