Příspěvky uživatele - 144.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr hrušně, 7.10.2015
Bydlím v nadm. výšce 380 m n. m., oblast Moravského krasu, jihozápadní orientace zahrady. Hodně tu fouká. Ráda bych nějaké odolné hrušně, do užšího výběru jsem zařadila Madame Verté, Hardyho, Charneuskou a Konferenci. Ráda bych měla jednu podzimní,... celý příspěvek >
Kdy vysadit a jakou odrůdu hrušně, 6.10.2015
S dovolením bych se přidala k původní otázce. 380 m n. m., Moravský kras, jihozápadní orientace. Hodně tu fouká. Ráda bych nějaké odolné hrušně, do užšího výběru jsem zařadila Madame Verté, Hardyho, Charneuskou a Konferenci. Ráda bych měla jednu... celý příspěvek >
Dodání odebrané zeminy a založení okrasné výsadby, 12.6.2015
Dobrý den, před dvěma lety jsme dostavěli dům, ale teprve teď se dostáváme k terénním úpravám. Potřebujeme dodat zeminu zpět na místa, kde byla stržena. Mezitím nám na nich vyrostl "trávník" (všehochuť - jetelinka, tráva...), pravidelně jej sekáme.... celý příspěvek >
Maliny, 20.3.2015
Potřebuji přesadit staré maliny, ráda bych to udělala teď, než se olistí. Musím je po přesazení zastřihnout? Moc se mi do toho nechce.  A ještě jeden dotaz - mám možnost dát pod ně koňský hnůj (musím jim vytvořit nový záhon v původním... celý příspěvek >
Volně rostoucí živý plot - výška 3-4 m, 3.2.2015
Paní Lído, máte to skutečně překrásné, výsadba se už krásně zapojila, radost pohledět! Obdivuji, jak jste to zvládla.  A děkuji! Laura
Volně rostoucí živý plot - výška 3-4 m, 3.2.2015
Všem moc děkuji za tipy, zvláště paní Lídě. Máte to skutečně nádherné! Podobný předěl bych si představovala, ale potřebovala bych do něj dostat víc jehličnanů či stálezelených rostlin a také aby byl vyšší. Odclonění chci z toho důvodu, abych měla... celý příspěvek >
Volně rostoucí živý plot - výška 3-4 m, 1.2.2015
Dobrý den, ráda bych u hranice pozemku vysadila volně rostoucí živý plot, kterým bych zakryla výhled na sousední dům. Prostor na záhon - tvarově si představuji lehce se vlnící plochu - od šířky 1 metru, postupně se rozšiřující až po 4metrový výběžek.... celý příspěvek >
Pila na řezání dřeva v balíku, 29.9.2013
Pánové díky za rady. Silná pila s dlouhou lištou by byla na baliky pohodlná, ale při dalším využití na zahraďě by ta hmotnost byla spíš na obtíž.O ceně nemluvě. Vidím že to děláte i se slabšíma strojema. Koukam po nějakém kompromisu, který by... celý příspěvek >
Pila na řezání dřeva v balíku, 27.9.2013
Dobrý den, řeším výběr motorové pily na řezání osámků / odřezků / z balíku / prumer balíku cca 1,2m /. Celkové množství cca 5 balíků ročně tj. zhruba 8 m3 dřeva. Do teď jsem to řezal elektrickou pilou 2000 W s lištou 400 mm, ale docela ztuha.... celý příspěvek >
Calathea a syngonium - žloutnou listy, 25.8.2012
Děkuji moc za radu, zítra zkusím přesadit...
Calathea a syngonium - žloutnou listy, 24.8.2012
Bohužel, nic jsem neobjevila..
Calathea a syngonium - žloutnou listy, 24.8.2012 Obsahuje fotku
**
Calathea a syngonium - žloutnou listy, 24.8.2012 Obsahuje fotku
Minulý týden jsem koupila Calatheu a začali jí žloutnout listy, nerada bych o ni přišla. Je na stanovišti u Tv v polostínu. To samé mi dělá i syngonium - list zežloutne a uhyne, takže mám pořád vyrašený jen jeden, dva listy... přelité se mi nezdají..... celý příspěvek >
Jak správně zalévat pokojovky?, 21.8.2012
Dobrý den, zajímalo by mne, zda je důležitý způsob zalévání u pokojových květin - zda do podmisky nebo přímo zhora do květináče... co se doporučuje u konkrétních květin? Co vím do podmisky určitě fialky... ale dál nevím... koupila... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 1.6.2012
Ahoj všem, také bych rád použil Oxid zinečnatý resp.zinkovou bělobu... ale nevím poměr a pod. (prý slavný Algea away obsahuje z více jak 90 % právě oxid zinečnatý... a žádné bio bakterie... spíše těžké kovy) Budu rád za nějaký příspěvek. Díky. B.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika