Příspěvky uživatele - 144.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte odrůdu maliníku, 24.3.2016
Pěkný den, máte zkušenost s maliníkem, jehož plody jsou sladké a chuťově výborné? Doporučili byste nějakou odrůdu? Máme doma maliník po předcích, myslím, že je to lesní maliník, protože rostliny jsou velmi rozpínavé, plody malé, ale taaak chutné!... celý příspěvek >
Jak nemit pudu na zahonech pred jarni vysadbou holou, 19.3.2016
Lído, prosím, jaký druh hnoje používáte? A jak dlouho před výsadbou ho zarýváte? Nespálí rajčata?
Jak připravit zeminu pod fóliovník, 9.2.2016
Stando, moc díky za návod! Tohle je skvělé! Myslíte, že by podobný postup fungoval i na odplevelení zarostlého kopce ornice?
Odstranění plevele z kopce, 5.2.2016
Dobrý den, na zahradě máme kopec z ornice, který dost zarostl všelijakým plevelem. Nemáte tip, jak plevel odstranit bez použití chemie? Vyrývání by bylo dost problematické, tak mě napadlo mulčování zavadlou trávou, kterou v létě při sekání trávníku... celý příspěvek >
Jak připravit zeminu pod fóliovník, 5.2.2016
Dobrý den, uvažuji, že si na jaře pořídíme fóliovník. Stál by na místě, kde je teď trávník. Jak byste postupovali, co se odstranění trávníku a přípravy zeminy týče? Kompost k dispozici nemám, ale mám hnůj (slepičí míchaný s králičím) nebo koňský... celý příspěvek >
Určení jabloní, 18.11.2015
Děkuji Vám, pane Vysloužile.
Prosba o pomoc s výběrem jabloně, 29.10.2015
Děkuji za info, našla jsem si ještě vlákno věnující se přímo letním odrůdám, kde jich je uvedeno několikero, ale zajímaly by mě ještě chuťové vlastnosti a hlavně - která jabloň se nejvíc hodí na účely, pro které ji chci já (moštování, sušení). A... celý příspěvek >
Prosba o pomoc s výběrem jabloně, 29.10.2015
Přidám se s prosbou o radu. Chtěla bych pořídit letní jabloň (polokmen nebo vysokokmen), jejíž plody bych použila hlavně na moštování a případně i na sušení. Nadm. výška u nás 380 m n. m., ráda bych co nejodolnější odrůdu (strupovitost, padlí...).... celý příspěvek >
Určení jabloní, 29.10.2015
Nikdo neodpovídá, tak se zeptám ještě jednou: prosím, zkuste se ještě podívat na fotky třetí jabloně, zda to může být Delicious (viz předchozí příspěvek). Díky! 
Určení jabloní, 22.10.2015 Obsahuje fotku
Děkuji všem za upřesnění. Podařilo se mi dnes dopídit zápisu, kde jsou uvedené dvě odrůdy jabloní a rok zasazení. Tedy - první je skutečně Spartan, rok výsadby 1984. Ta druhá jabloň bohužel chybí a třetí je uvedena jako Delicious, rok výsadby 1983. O... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 22.10.2015
Zdravím, záhony jsou moc pěkné. Chci se zeptat, jak se vám osvědčilo králičí pletivo. Pomůže proti myším, hryzcům? Plánuji vyvýšené záhony vysoké cca 20 cm, dřevěné - oba živočichové je bez problémů překonají a do záhonku mohou vlézt vrchem. Řeším... celý příspěvek >
Určení jabloní, 21.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, připojuji se s prosbou o určení odrůd. Jedná se o tři jabloně, ke každé mám několik fotek. Jablon 1- jablko sladké, aromatické, šťavnaté, chuťově vynikající, pohledově fialové, matné, po utření změní barvu na červené a je krásně... celý příspěvek >
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 21.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím potvrdit, že jablka na fotografiích jsou právě Bláhovo oranžové? Jsou pevná, kyselejší, šťavnatá, křehká.
Výběr hrušně, 10.10.2015
Děkuji za odpověď. Vysokokmen jsem chtěla zvolit, protože na zahradě už jich několik máme ještě po předcích. Líbí se mi, že jsou to krásné stromy, a také možnost procházet kolem nich bez problémů, případně posedět pod nimi. Chápu je jako takový odkaz... celý příspěvek >
Výběr hrušně, 10.10.2015
Omlouvám se za zdvojení tématu. Obávala jsem se, že na reakci vloženou do staršího vlákna nikdo neodpovídá, proto jsem založila vlákno nové. Původní příspěvek jsem chtěla smazat, ale bohužel to už nešlo. Nemyslím, že toho účastníci mají málo ke čtení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika