Příspěvky uživatele - 181.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co chybí šťavelu purpurovému?, 10.4.2014
Množí se hlízkami, zkuste hlízky přesadit do nového substrátu.
Co chybí šťavelu purpurovému?, 10.4.2014
Šťavel potřebuje opravdu hodně světla, zkuste jej dát na parapet okna. Zkoušela jsem ho rozmístit různě po místnosti a přežil jen ten na okně.
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 11.3.2014
Myslím, že kdo má na zahradě 10-20 stromů a občas doma něco uřízne, ten bude s pilou spokojený. V hobby kategorii nemá smysl dávat vyměnitelné baterie, protože si vzhledem k vysoké ceně nabíječek a baterek málokdo koupí náhradní.  Hobby uživatel... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 5.3.2014
Pilu mám asi rok a je to dobrý pomocník na zahradě i doma. Řezal jsem s ní i větve silnější než 8 cm a řez je krásně hladký s řetězovou se to nedá vůbec srovnat. Pro řez na větevní kroužek je samozřejmě třeba sundat odpojitelný držák „A-grip“.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Já jsem letos koupil nějaké odrůdy na ebay.com a amazon.de.
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 29.10.2013
Nedávno jsem řešil stejné dilema. Kvalita těch strojů je asi podobná. Já sem se nakonec rozhodl pro sestavu Kf 04 quantum, protože je zde možnost dokoupit více příslušenství a oproti Robixu je zde kvalitnější nová zpomalovací převodovka kde už nejsou... celý příspěvek >
Proč rezaví thuje?, 4.10.2013
Podle rady chovatele psů je dobré kus od tují přivali velký balvan. Pes při močení dá vždycky přednost kameni před stromkem!
Hrbolatá jablka, 4.9.2013
Mohl by to být i nedostatek bóru. 
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 13.8.2013
A nebyla ta tráva stříkána herbicidem nebo hnojena hnojivem s účinkem proti dvouděložným plevelům např. Travin?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika