Příspěvky uživatele - 130.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
Zdravím, mám 3-leté hrušně, některé s pár plody, některé bez plodů, na které mi létají vosy a sršni. Po plodech nejdou. Na co tam mohou létat? Některé jsou napadené nějakým škůdcem, foto zašlu později. Ale létají i na ty, které se zdají být... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 18.5.2018
Pane Vysloužile, proč se vysokokmeny neprobírají, kromě toho, že to jde jistě velmi obtížně? Děkuji.
Prebierka plodov, 18.5.2018
Kdy (v jakém období) dělat probírku plodů meruněk a švestek a v jakém rozsahu zhruba? Děkuji.
Roubování, 17.5.2018
a podaří se naočkovat očko z letorostu na cca 4-letý byť velmi tenký kmínek? Děkuji.
Roubování, 17.5.2018
Dá se ještě nyní očkovat slivoně, nebo už je po první míze? Děkuji.
Špendlíky, 11.5.2018
Dobrý den, možná nepíšu do úplně správného vlákna, ale nechci zakládat nové. Jen stručný dotaz. Někde jsem tu četl, že se plody mají trhat bez stopek. Že pokud se utrhnout i se stopkou může se poškodit, utrhnout plodové lůžko (jestli se nepletu) a v... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 14.8.2017
Chci se zeptat, mám šlechtěnou durancii předpokládám na myrobalánu. Zasazena asi před 6 lety. Loni poprvé zarodila a letos opět. Množství plodů je "velmi velké", ale velikost plodů je cca 2-3cm v průměru. Zatímco odkopek nešlechtěné durancie má plody... celý příspěvek >
Špendlíky, 14.8.2017
Možná ještě dotaz ohledně šarky. Věnujete stromům nějakou zvláštní péči, že je máte bez šarky?
Špendlíky, 14.8.2017
Pánové, tak se mi ty vaše Žluté zdají být o něco žlutější než ty moje Katalonské, jak kdyby vyzrálejší.. Dnes mi přijde refraktoměr, tak ověřím skutečnou cukernatost.
Roubovat už peckoviny za kůru?, 11.8.2017
Dotaz na pana Vysloužila. Chci se pokusit o první roubování a to za kůru. Pořídil jsem si k tomu před časem myrobalán (50cm asi kontejnerová sazenice). Dnes má výšku cca 3m, ale kosterní větve mají ani ne 2cm v průměru. Můžu již na... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 9.8.2017
Pane Hlavatý, první úroda na všech 4 stromech po 8 letech (plodnost zřejmě oddálena špatným střihem). Letos objeveny první projevy šarky na 1 stromě na listech i pár plodech. Plody na stromě ani při deštích nehnijí (jak tu někdo kdysi psal).... celý příspěvek >
Špendlíky, 9.8.2017
Kroměříž, zahradnictví Salix. Ale je to již 8 let.
Dozraje ještě?, 21.7.2017
Pane Vysloužile, tak jsem nechal meruňku meruňkou a nyní po 3 týdnech je nárůst plodů minimální. Plody jsou stále tvrdé, placaté, zelené... Ještě mám být v klidu? Případně čím to může být způsobeno? Děkuji.  
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 21.4.2017
Mám Špendlík katalonský, aspoň mi to tvrdil prodejce, ale vzhledem k tomu, že nejstarší stromy mám 10 let a jsou absolutně bez náznaku šarky, ani na listech, tak tomu i věřím;-) (Musím to zaklepat) Jinak jsem v lokalitě, kde šarka běžně řádí... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Kroměřížsko v 6h ráno -0,2st. Věřím, že víc jak -1st. v noci nebylo. Se špendlíkama stále žiju. Dneska stříkám proti pilatce. Sadař
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika