Příspěvky uživatele - 48.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky a podnože, 4.3.2018
Děkuji za cenné rady. Pokud jsem dobře pochopila, tak na myrobalánu by měla mít meruňka delší životnost. Půdu máme dobrou, sucho ani přemokření nehrozí. Na zahdadu jezdím často, takže v době sucha vydatně zalévám i stomky. Meruňky budou pro naši... celý příspěvek >
Meruňky a podnože, 2.3.2018
Dobrý den všem. Sháním meruňku do menší zahrady - klidně dva stromky. Měli jsme VP, docela hezky rodila, ale loni ji bohužel zničila mrtvice :(Stromek vydržel 9 let... Nevím, jaká podnož je lepší - ohledně náchylnosti uvádějí že St.Julien.. často se... celý příspěvek >
Kterou odrůdu koupit?, 29.4.2017
Volila bych podnož myrobalán, ranklódu nebo Durancii (podle toho jakou mám půdu a jak velký chci stromek), semenáče bych se bála, jsou náchylnější pak k mrtvici.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 17.2.2016
Děkuji. O Hanitě se stále víc utvrzuji, že bude jistější než Čačanská. Ještě mi říkali, tady v prodejně zahradnictví, že mám koupit rději na myrobalánu (zákrsek, čtvrtkmen) a stříhat, stříhat, aby nebyl strom vysoký.  Tak jen doufám, že tím... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 16.2.2016
Prosím, pokud je místo jen na jeden stromek SAMOSPRAŠNÉ švestky (nebo pološvestky), jakou spolehlivou odrůdu byste doporučili do 350-400 m? Především na jídlo, aby nebyla úplně mdlá, měla dobrou úrodu a netrpěla moc na choroby. Děkuji za radu.
Jiný druh ginga, 5.7.2015
Před několika léty jsem dostal sazenici prý ginga. Název druhu jsem zapomněl a nevím, jestli je také léčivé. Mohl by mě někdo poradit?
Roubováni švestek, 8.4.2014
V rohu zahrady máme semenáč plané svšstky. Letos je to už docela pěkná sazenice - keřík. Zkusila jsem na ni naroubovat pološvestku. Jelikož je letos jaro v předstihu, udělala jsem to za kůru, jako u jabloní. Roubované větve jsou cca 2 cm v průměru,... celý příspěvek >
Vrba u jezírka, 18.5.2013
Loni jsme vybudovali zahradní jezírko a na břehu zasadili vrbu. Teď jsem se dozvěděla, že to byla chyba, protože kořeny vrby se prý potáhnou za vodou a mohou poškodit folii. Má s tím někdo zkušenost?  Děkuji Dáša
Kdy začít krmit rybičky?, 9.3.2013
Ráda bych se zeptala, kdy začít krmit rybičky v jezírku, máme je letos první zimu, takže zkušenosti žádné. Jsou to červení karásci, dnes po dešti skoro roztál led a oni už plavali téměř u hladiny. Přítel je chtěl začít krmit, ale mně se to zdá brzo,... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.8.2012
Jenom poznámka k Algae away, kupuji v Holandsku přes eshop, cena 43,1 eček za 1,25 kg plus poštovné. Tady je to neskutečně předražený. Já si to nechávám posílat ke známému do německa, bydlí u hranic mám to k němu z chalupy kousek..Poštovné do německa... celý příspěvek >
Reznutí Buxusu, 12.8.2012
Mne také začaly reznout některé keře buxusu, mám je druhý rok a až ted' v srpnu to začalo.Zalévám vydatně každý den. Některé jsou v polostínu, některé na slunci a oboje reznou. Podklad je hlína pokrytá netkanou textilií a mulčovací kůrou. Nevím co s... celý příspěvek >
Co s levanduli?, 31.5.2012
A slo by to nejak narizkovat z te puvodni rostliny? Taky nejsem zadna zkusena zahradnice. D.
Co s levanduli?, 31.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím poraďte, mám na záhonku už asi 8 let levanduli. Moc jsem ji nestříhala, takže je z ní takové nevzhledné koště, navíc zabírá spoustu místa. Dočetla jsem se, že se nemá stříhat do dřeva. Co tedy s ní? Jde nějak omladit, nebo přesadit, nebo co s... celý příspěvek >
Acer palmatum - poraďte odrůdu, 30.5.2012
Děkuji, podívám se. D.
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012
No fakt kuklik... tak to tedy smekám před neznámým přispěvatelem... :-) Tak o tom jsem v životě neslyšela. Teď mám dilema zda nechat v záhonu nebo vytrhnout coby plevel, protože tohle jsem teda určitě nesázela...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika