Příspěvky uživatele - 64.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč ořech vlašský při dozrávání obal zčerná?, 4.9.2018 Obsahuje fotku
takze uz to mame aj u nas :-(  a co dalej s orechom... striekat si to dost dobre neviem predstavit je to velky strom...
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Flamingo tento rok opäť nesklamalo :-). Aj tento rok nam viacej chuti ako RH, pri obdivoch som odflakol prebierku, ale plody Flaminga su vacsie ako RH (aj ked mensie ako minule roky), ale chutia super, uz sme obrali cca 4 bednicky a stale je ich... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Mne zarodili minuly rok naockovane do starych korenov Alladin a Super extra (ten uz zacina pomalinky dozrievat).
Co Vaše réva 2018?, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Ja som tiez skusal tento rok vrublovat cierne do zeleneho (kedze jarne ockovanie bolo neuspesne a zostali mi este zimne vruble) a islo to na moje pocudovanie vcelku dobre :-). Teraz ma uz vrubel cez 2 metre. Peter
Bakterialna spála?, 11.5.2018
Dakujem velmi pekne za rady, dufal som ze by to mohla byt bodruska, som ich aj zacal postupne co som dociahol odstrihavat, ale rebrik som nebral :-) Vlnovnik teraz ak som to dobre pochopil sa uz s tym neda nic robit, az potom skoro na jar... celý příspěvek >
Bakterialna spála?, 11.5.2018 Obsahuje fotku
Nejako sa nam to tu s tymi chorobami hrusiek rozbehlo :-(. Ja som tiez na nasej starej velkej hruske objavil usychajuce konce vyhonkov. Snad to je len ta bodruska, pojdem skusit kuknut v pondelok ci uvidim tie vpichy. Este som zistil ze mi ju... celý příspěvek >
Choroba slivky, 25.4.2018 Obsahuje fotku
Na slivke sa mi urobili taketo akoby kvapky glejotoku, Co by to mohlo byt? Ani nevyrasila, takze tym padom ani nekvitla, predpokladam teda ze monilia laxa by to nemala byt. Foto je z dneska, naokolo su uz slivky odkvitnute, maju listy, a tato tu sa... celý příspěvek >
Rozkvétání 2018 M+B, 7.4.2018 Obsahuje fotku
Belmondo
Asimina Triloba, 6.2.2018
super, aj ich skusam vypestovat zo semienka, ja ich mam len cca 3 tyzdne v zemi, tak vidim ze budem musiet pockat :-) som zvedavy aka bude klicivost, som mal semianka cca 4 mesiace v chladnicke, tak uvidim...
Už vám leze podzimní česnek?, 31.1.2018
Cesnak som sadil po druhy krat, a no snazil som ho dat tych cca 8cm do zeme, vsak uvidim,  nabuduce dam teda este hlbsie :-) ja pravda ze bolo cerstvo pokopane, tak ci potom zem lahla... sam som zvedavy :-)
Už vám leze podzimní česnek?, 28.1.2018 Obsahuje fotku
U nás v Bratislave vypada cesnak takto, sadeny niekedy zaciatkom novembra.
Nektarinka, 27.1.2018
ja mam tiez taku skusenost, ze nektarinky su omnoho viacej haklive na moniliove nahnivanie. Mal som nektrinku-neskorsiu a uz je vykopana. Tym ze plody nie su chlpate byvali omnoho viacej pokodene hmyzom ako vedla stojacie broskyne a hned to chytila... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
Ja mam klasicky vrublovaci noz, ale vyskusal som aj odlamovaci, a mozem potrvrdit, ide to s nim dobre :-) a viacej menej uz pouzivam len ten.
Rozměry josty, 10.1.2018
 V tomto zmysle ako klasicky slivkovy lekvar (co sa vari velmi dlho a odparuje sa az to zhustne) tak to nie to nerobime, robime doma klasicky dzem, marmelada len u nas to vsetko volame jednym slovom lekvar :-) 
Rozměry josty, 10.1.2018
Tak tak, ani nam josta moc nechuti ale lekvar je z nej vyborny :-). Vsetko co sa urodi ide do lekvaru, na zobanie mame cierne ribezle. A velkostou mame asi taky velky krik ako je u p. Hlavateho. Peter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika