Příspěvky uživatele - 11.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 8.1.2017
Možná bych byl opatrnější s tím "drobné změny převodovky". Koncepčně je to pořád stejné, to je prvda, obal se trošku změnil,  to je vidět. Co není vidět jako by se nestalo? Já myslím, že i v útrobách došlo ke změnám. Technickým a technologickým,... celý příspěvek >
Hecht 7100, 7.1.2017
To není moc jednoduchá otázka, "kde sa vlastne vari vyrába" Vari je i spousta jiných a jednoúčelových strojů. Já si myslím, že je toho spousta co se tam vyrábí a jsou i díly, co se dováží. Slovenské Prakovce už dávno nelijí obaly převodovek, díky... celý příspěvek >
Hecht 7100, 3.1.2017
45.176 ale oni nemají předváděcí akce jen v sídle firmy. Jsou i mimo něj. Třeba na Vysočině jihu Moravy apod. Je fakt, že to jsou vždy na něco zaměřené akce. Sázení brambor, orba či sečení trávy na mnoho způsobů s různými stroji. Je ale fakt, není-li... celý příspěvek >
Hecht 7100, 31.12.2016
V ČR lze koupit tolik různých jednoosých strojů od východu po západ, ale vždycky se všechny musejí porovnávat s Vari. Navíc i stroje dvojnásobné prodejní ceny. Já to prostě nechápu. Kdyby tady nebylo z čeho vybírat a člověk byl odkázaný jen na jednu... celý příspěvek >
Hecht 7100, 12.12.2016
Vy lže "že znamenák už tam není" a já se chci hádat? Omlouvám se, že jsem vyrušoval.
Hecht 7100, 12.12.2016
Dodnes má nosič hrobkovacích radlic NM1-001 znamenák. Nechci zpochybňovat vše co jste napsal, ale asi takto vznikají třenice z tvrzení co není pravda. Viz stránky výrobce.
Hecht 7100, 12.12.2016
Já mám totiž ten pocit, že když někdo píše kladně o Vari, je to bráno jako by psal, že je to bezchybný a nejlepší stroj, co může být. Aniž by to teda vyslovil.  Jasně že jsou lepší jednoosáky než Vari, stejně tak i horší - k tomu tech.... celý příspěvek >
Hecht 7100, 12.12.2016
Nějak se v tom už ztrácím. Protinázor kterým kvalitním výrobkům?
Hecht 7100, 10.12.2016
Vari v současnosti nabízí sazeč brambor již v druhé generaci. V druhé polovině devadesátých let byl v prodeji tažený sazeč s násypkou na 50kg. Byl dražší než dnes současný sazeč, přitom stále vyprodaný.  Souběžně s ním se vyráběl i sazeč... celý příspěvek >
Hecht 7100, 9.12.2016
Asi si vážně nerozumíme. Já neprosazuju ani čínu ani mountfield. Jen jsem chtěl, kdo má zájem, aby se podíval na videa, nic víc. No a taky spíše souhlasím s tím, že je sice hezké se probírat ruzným sortimentem strojů, ale kdo ho doopravdy bude mít... celý příspěvek >
Hecht 7100, 9.12.2016
Prosím vás omlouvám se za chybu. Patří tam fermer ne farmer, blbě jsem to napsal, ale funguje to i tak.
Hecht 7100, 9.12.2016
Když se zadá do vyhledávače YT МОТОБЛОК farmer najde se mezi všemi i Hecht 7100.
Hecht 7100, 9.12.2016
Když vás to nezajímá (hned druhá Vaše věta) pak nechápu proč něco vkládat. Jediné co stojí za zmínku je výrobek Ukrajinské továrny Motor sič. Jinak Zubry, Forte, Ferrari a já nevím jak se to všechno jmenuje je jen dovoz a poskládání k prodeji. Hovoří... celý příspěvek >
Hecht 7100, 8.12.2016
Vari jezdí i v rusku nebo azbukou píšících krajinách. Chce to jen umět hledat na YT.
Osvetlenie variny, 24.11.2016
Nesouhlasím s tvrzením, že světla pro denní svícení musejí automaticky pohasnout, jsou-li zapnuta jiná světla, stejně tak se musejí rozsvítít při nastartování motoru. Nemusejí, mohou svítit již při zapnutém zapalování a LED pásky integrované ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika