Příspěvky uživatele - 35.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017
Díky, nebyl jsem si jistý... J
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017 Obsahuje fotku
Také se připojím s prosbou o tip, jaký je to druh. Děkuji.  Jirka 
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 21.9.2017
Čerstvá zkušenost: musel jsem (majitel chce na místě stavět dům) likvidovat zahradu a tak jsem loni na podzim vykopal meruňku a 2 broskve  - vše asi 6 leté, o výšce tak 2,5 až 3 m a dobře plodící. Silně je ořezal a přes zimu založil do kompostu.... celý příspěvek >
Vrba - vichřice - nová nebo obřezat?, 23.6.2017
Já tuto vrbu řežu kdykoliv mám čas a usoudím, že je to potřeba. Vždy dobře obroste a je snad hezčí než předtím. Uřízl bych kmen pod zlomenýnm místem a do měsíce bude obsypaný výhonky. Myslím, že se Vám zloimila proto, že měla v porovnání s kmenem moc... celý příspěvek >
Děcka, aneb prázdniny na krku, 23.6.2017
Z praktického hlediska: to období, kdy je dítko dost silné, aby mohlo pomoci a zároveň dostatečně hloupé aby poslechlo, je bohužel velmi krátké. U mého syna to bylo myslím jedno úterý odpoledne, ale to jsem zrovna bohužel nebyl doma... Ale vážně:... celý příspěvek >
Kontejnerovaný stromek, 22.6.2017
Dospěl jsem k názoru, že zalévatr na povrch je ošidné. Stromek si vytvoří jemné kořínky hlavně těsně pod povrchem a pak stačí malý přísušek a je v pekle´. Sažím se je po výsadbě zalévat víc ke kořenům (husí krk) a zdá se mně to lepší.  Také je... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Snad si to vybavuji dobře (je to již delší dobu, co jsem to dělal), ale k vyjmutí segmentů nemusíte ventilátor stahovat.Segmenty jsem vyndával i s pružinou. Ještě zvažte, zda je správný předpoklad, že když Vám to již usekne trávu, tak to ještě... celý příspěvek >
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 6.6.2017
již to tady myslím padlo: je -li pozemek součástí honitby (a to např. zahrada není),  mají myslivci škody nahradit: Mají být pojištěni a dostávají i na to od státu (tedy i od Vás) příspěvky. A cožpak to tu nečte žádný aktivní myslivec? Nebo... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 5.6.2017
Já mám pocit, že kadeřavost (nektarinka Flavour Top)  i v této době stále přibývá. Denně sklízím hrst listů.  Překvapilo mne, že některé napadené listy jsou větší než ostatní zdravé a vypadají jak listy salátu (bledě zelené, bez náznaku... celý příspěvek >
Švestka kvete, poté žloutnou plůdky, opadají, 31.5.2017
Opravdu monilie??
Černy jeřab (Aronie), 24.5.2017
Mám dost citlivý žaludek a přídavek sušených bobulí do čaje nebo ranního müsli (tady si musí člověk trochu zvyknout) mu dělá vyloženě dobře. Jirka
Jakou domácí vodárnu do RD, 9.5.2017
Svěřte to odborníkům, ale ujasněte si předem, co chcete. Jak píšou výše - rozhodnete-li se pro nasávací typ čerpadla, jste omezeni jeho výškou od hladiny. Řešení strčit čerpadlo do  horní části studny (a tím snížit sací výšku) je... celý příspěvek >
Široká vodorovné plotovky - dřevo nebo plast?, 5.5.2017
Pane doktore, nechci z toho dělat román a také aby i ostatní přišli ke slovu. Ale díky hlavně loňskému napadení kůrovcem je teď u nás (kladensko) modřín dost dostupný a než jej řezat na topení..Jenže je většinou suchý nastojato a to není ono.... celý příspěvek >
Široká vodorovné plotovky - dřevo nebo plast?, 5.5.2017
S tím plechovým krytem jste mne přivedl na nápad. Budu obnovovat cca 17 polí plotu (kolem 5OO planěk, modřínových) a na rygle by šel dát plast z lamel ze svinovacích garážových vrat. Před časem jsem jedny rušil a z lamel postavil domeček na čerpadlo.... celý příspěvek >
Široká vodorovné plotovky - dřevo nebo plast?, 4.5.2017
já osobně nemám rád vodorovná prkna na plotě (připadají mně jako žebřík a také to svádí i nevítané návštěvníky). Je to ale věc vkusu.   akát je dobrá rada, sehnat v potřebných rozměrech a kvalitě nebude jednoduché a levné. Doporučuji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika