Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez vinné révy, 28.1.2018 Obsahuje fotku
A ještě jedno foto. Happy
Řez vinné révy, 28.1.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, v loňském roce jsem ostříhal révu podle rady známého. Ale réva byla příliš hustá, bobule v hroznech drobné a dozrávala o cca 2-3 týdny později. Chtěl bych to letošním řezem napravit. Mohu uříznout vše až po krajní letorost (včetně... celý příspěvek >
Angrešt, 10.1.2018
Dobrý den, můžete mi někdo poradit jak postupovat pokud chci na neroubovanem angreštu zapěstovat kminek s korunkou? Děkuji. Happening.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 11.12.2017
Pane JG nejsem ctitel šlechtitelů z východu, ale zkouším co mi na zahrádce poroste, bude mít nějaké plody a co mi bude chutnat. Je pravda, že co nový keř nebo strom, tak je to boj s manželkou o místo, kde ho zasadit. A opravdu jsem " Šťastný", když... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 1.12.2017
Tak to je úctyhodný sortiment pane Mittoch. Já sadil jen na své malé zahrádce: černý rybíz: Bona, Sofijskaja, Kompanija angrešt: Mičurinec, Krasnoslavjanski, Niesluchowski vinná réva: Galahad a jedno neznáme z Francie nektarinka:... celý příspěvek >
Moučnatost jabloní, 29.11.2017
Škoda vykopávat. Raději zkuste přeroubovat na odrůdy s větší výdrží. Happy.
Arboeko, 9.11.2017
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s výpěstky firmy Arboeko? Děkuji. Happy
Muchovník, 31.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer, taky bych si chtěl nechat poradit. Koupil jsem muchovník, který chci nechat růst jako keř s třemi nebo čtyřmi hlavnimi větvemi. Zasadit níže vyfocenou rostlinu tak, aby i spodní větvičky byly prihrnuty zeminou? Díky. Happy.
Mulčování ovocných stromů, 27.10.2017
Mučoval jsem posekanou trávou cca 4-5x za sezónu ve vrstvě cca 5cm. Většinou už byla minulá vrstva seschlá a téměř zatáhnuta v zemi. Na podzim jsem zbytek zarýval. A vlastně jsem nepředpokládal, že by mohly probíhat stejné reakce jako při hnojení... celý příspěvek >
Mulčování ovocných stromů, 22.10.2017
Dobrý den pane SPCH, na jaře jsem jabloně přihnojoval cereritem. Můžu tedy teď na podzim povápnit pod stromy mletým dolomitickým vápencem? Vím, že při hnojení chlévskou mrvou se vápnít nemá. Platí to také pro mulčování? Děkuji. Happy
Mulčování ovocných stromů, 18.10.2017
Dobrý den, letos se mi na plodech jabloně Red topaz ve velké míře objevila hořká pihovitost. Může mít na to vliv mulčování posekanou travou? Mulčuji nyní třetím rokem. Děkuji. Happy
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 25.9.2017
Krásná voliéra - skoro jako v zoo .
Očkování a roubování 2017, 3.9.2017
Dobrý den, jaké máte výsledky v letošním očkování? U mě to zatím vypadá špatně. Nevím jestli je to horkem v srpnu, ale u většiny oček řapíky zatím drží a u pokusně roubovaných angreštů (kopulací), mi roub vždy zaschl. A.S.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 22.8.2017
Dobrý den, mám dotaz zda někdo na Frýdecko-Místecku pěstujete Galahad a s jakými výsledky? Happy
Co jí je a jak ji zachránit, 6.8.2017
Pardon, toto je vlastně Jupiter, který se mi tam připletl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika