Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Scvrkávání bobulí, 7.9.2016
Nevím čím to bylo, nicméně po postřiku Acrobatem došlo k zastavení scvrkávání dalších bobulí a v minulém týdnu jsme snědli první hrozny. Happy
Scvrkávání bobulí, 31.7.2016
Takové listy jsou jen ty nejstarší. Myslel jsem si, že to je asi nedostatek hořčíku. Koupil jsem Wuxal pro viinnou révu a stříknul tím 2x na list. A pak teprve začalo scvrkávání bobulí.  A to jsem právě začal uvažovat nad plísní. Pokud by to... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 29.7.2016
Měla by to být odrůda Beloje čudo. Stříknul jsem ho Acrobatem. Happy
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.7.2016
Niesluchowskeho jsem nehnojil, jen byl zasazen do zahradnického substratu smichaného se zeminou. Kupoval jsem ho v Opavě. Happy
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jak jsem byl v mém příspěvku o něco výše nadšený z letos vysazeného Niesluchowského a jeho prvních plodů, tak nyní jsem zmatený. Na koncích větviček se mi asi objevilo padli. Takže buď to není Niesluchowski nebo to není rezistent .Nebo se pletu a... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem provedl postřik proti plísni a konečně udělal další foto.  Happy.
Scvrkávání bobulí, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den,  mám druhým rokem zasazenou 2 keře vinné révu. Nyní se mi na jedné révě začaly scvrkávat bobulky a zasychat listy od okraje. Je to plíseň? Díky. Happy
Rajčata 2016, 24.7.2016
Taky letos pěstuji (poprvé)Black Krim a celá rodina je z nich nadšená. I když manželka původně nadávala, že má ráda malá cherry rajčátka .  Happy
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 6.7.2016 Obsahuje fotku
Takže po 1.postřiku Dithane DG Neotec dnes listy vypadají takto. Použít jako další postřik něco jiného? Rajčátka už začínají dozrávat . Happy
Co Vaše réva 2016, 5.7.2016
Trochu se mi pomíchaly záznamy o výsadbě. Sadil jsem 4 odrůdy, dvě se neujaly, takže jsem dosazoval. Ale asi by se mělo jednat buď o odrůdu Jupiter nebo Veronika . Proto také netrpělivě čekám na první úrodu ať to rozliším. Happy
Co Vaše réva 2016, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech révy se mi objevují světlejší skvrny. Mám ji zasazenou druhým rokem u západní zdi, a letos se toto poprvé objevilo. Je to nějaká začínající plíseň nebo padlí? Postřik jsem na ni ještě ani jednou neprováděl. Happy
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.6.2016 Obsahuje fotku
Já abych řekl pravdu, jen odhaduji, že se jedná o Něrguš. Právě, že u tohoto angreštu necítím tu chuť černého rybízu (který nemusím), jako je třeba cítit u Josty. Pro jistotu ještě přidávám foto. Happy.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 26.6.2016
Letos jsem koupil a zasadil čevený Niesluchovski a Krasnoslavjanski. Dnes jsem ochutnal první plod Niesluchovskeho- chuťově výborný, sladký, šťavnatý, tenká, měkká slupka. Padlí se mi na něm zatím neobjevilo. A po pokusech s Karátem a Invictou, které... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 26.6.2016
Nakonec jsem rajčata stříkl Dithane DG Neotec. Byl mi doporučen odborníky z Agro Bia.. Nyní prodávaný Acrobat s novou recepturou totiž prý není proti černi rajčatové, ale jen na plíseň .
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 20.6.2016
Tak jsem proběhl zásoby a zjistil, že mám doma Acrobat MZ z roku 2011 v originál uzavřených sáčcích. Myslíte, že ještě bude účinný? A zarazila mě ochranná lhůta v návodu. Pro rajčata mají uvedeno 21 dnů, kdežto u nyní prodávaných Acrobatu MZ WG mají... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika