Příspěvky uživatele - 144.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mandelinka, 27.6.2016
Ahoj, Chtěl jsem zlikvidovat mandelinku bez chemie - a mít "bio" brambory. Koupil jsem NeamAzal, ale bez úspěchu - mandelinky se i po dvou dnech krmí dál. Co vy na to? Petr
Mandelinka, 23.6.2016
Ahoj, tak jsem to postříkal výluhem z kopřiv a výsledek je následujíci: - mandelinky si vesele pokračují v činnosti - mšice ze stromů a drobného ovoce jsou pryč, což považuji za úspěch - celkový stav postříkaného ovoce a zeleniny se... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 22.6.2016
Rozložte okolo hranice pozemku nastříhané větve ostružin nebo šípků - něčeho co má hodně trnů. Divočáka tím odradite nebo posypte hranici pozemku pepřem. Martin
Mandelinka, 18.6.2016
Dobrý den. A co výklus z kopŕiv? Dnes zkusím postříkat brambory proti mandelince čajem (jedno až dvoudenní výluk z kopřiv). Pro zlepšení stavu pletiv rostlin, tam přidávám i přesličku. Uvidíme, jestli to pomůže - kdyžtak z toho bude aspoň dobré... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 15.6.2016
Dobrý den, já jsem včera také použil Mospilan a jsem zvědavý - co z toho bude. Při stříhání na dospělce to některým vadilo a podali dolů, některým to nevadilo a setrvávají dál. Uvidím a až zjistím - dám echo. Petr
Co sa stalo so slivkou? Hanita, 12.6.2016
Spíše jste ji zasadil hluboko a začíná se probouzejí k životu samotná podmnožina stromečku. Petr
Plevel v bramborách, 28.5.2016
Díky za skvělou radu
Plevel v bramborách, 27.5.2016
Díky za vyslyšení prosby neslovíčkařit prosím (snažil jsem se tomu předejít slovy: nechci to rýt, doporučil jste mi motyčku - inteligentní a strašně vtipné). Ještě jednou, prosím o radu jaký, relativně ekologicky šetrný" herbicid použit, proti... celý příspěvek >
Plevel v bramborách, 27.5.2016
Dobrý den, brambory již mám venku (jsou cca 10-15cm vysoké). Mimo brambor je tam všude spousta plevele. Rozhodně to nechci řešit rýčem. Rád bych použil nějaký "ekologicky šetrný" herbicid. Až zlikviduji plevel - pak je přihrnu do hrůbků. Děkuji za... celý příspěvek >
Vermikulit, 18.5.2016
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda-li máte zkušenosti s Vermikulitem? Díky za reakce, Martin
Choroba josta, 16.5.2016
Dobrý den, každoročně mám stejný problém. Nejdříve krásné (nalakované) listy a pak se začnou kroutit, tmavnout,... Co to je? Díky za radu, Adios
Jarne mraziky 2016, 1.5.2016
Ahoj, nám po rula meruňka (odrůda Marlen). Magnolia vzala taky za své. Trošku i mirabelky a třešně tak 30%. Jde o nadmořskou výšku okolo 500m, Blansko JM Hodně zdaru
Kávová sedlina, 3.3.2016
Dobrý večer, jak to tedy je? Je sedlina hnojivo nebo ne? Odpuzuje škůdce nebo ne? Reagujete víc, pište - je to opravdu zajímavé téma :-) Díky
Kávová sedlina, 2.3.2016
Dobrý den - perfektní téma. U nás to používáme na záhony s česnekem ve snaze omezit přitomnost háďátka. Jestli to funguje nevím, neznám relevantní výzkum, ale česneku se nám od té doby daří. Dále to dáváme i na kompost, když ho máme opravdu dost... celý příspěvek >
Predklíčenie brambor - svetlo, 29.2.2016
Jak dlouho to trvá, než vám tímto způsobem narostou optimální klíčky a při jaké teplotě? Kdy tedy začít? Děkuji za podnětnou reakci M
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika