Příspěvky uživatele - 144.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je špatně s bramborami?, 11.2.2016
Ahoj, tak kdy začnete naklíčovat brambory? Mám rohličky, pak Collete a Adély. Díky za radu.
Slimáci? Vím jak na ně, 6.2.2016
Kolik stojí takový kurník a pro kolik je to slepic?díky
Velmi rané brambory, 28.1.2016
Dobrý den, Moravský kras - to je rendzina - zásaditá půda,... Omlouvám se za překlepy v předchozím příspěvku (musel jsem vypnout automatické doplňování slov v editoru) Díky za pochopení
Velmi rané brambory, 28.1.2016
Dobrý den, Moravský kras - to je řezníka - zásaditý půda na vápenci, poměrně úrodná, spíše těžká, odkud jste přesně? Já z Ostrova u Macochy. Vím, že mají dobrou zkušenost s odrůdou Adéla. Držím palce.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 31.12.2015
Ahoj, mám MS 16 od Moutfieldu a jsem s ním velmi spokojen. Orám v těžké jílovité půdě, používám rotavátor, brány,.. vyorávač brambor,... V pohodě, zatím bez problému. Jen to chce závaží a orební návleky na kola. Přejí úspěšný a klidný rok 2016.
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 16.12.2015
Pochopitelně - je to tím, že je to shodná klimatická oblast :-) Klíčové jsou tyto faktoru v tomto pořadí: Podobné teplotní poměry, dále půdní typ, pak půdní druh a pak vlhkostí poměry - ty se dají ovšem zálivku úspěšně pořešit. Proto bych se... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 16.12.2015
Ahoj kluci, Doporučil bych Lipnickou švestku-má vysokou cukernatost, je odolná a pochází z Lipníku nad Bečvou - což je podobná klimatická oblast. Tak ať to roste M
Samosvorná ochrana proti okusu, 2.12.2015
Ahoj, mám ji už dva roky a jsem spokojen
Proč se přikrývat česnek výhody / nevýhody, 29.11.2015
Vážení zahrádkáři, nevím přesně proč se přikrývá na zimu česnek (případně jiné druhy plodin a květin). Je to jen jako ochrana proti vymrznutí? Co jehličí nechat ho pak na jaře opadat? Prokypří pak opadavé jehličí půdu? Nemůžeme tím zanést nějakého... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 24.11.2015
Ahojte, Máme zahradu 430m.n.m a daří se nám odrůda Marlen. Dokonce má bohužel stín od souseda - thůje a zatím roste, plodí, zraje,.. Doporučuji z jara postříkat teldonem,...
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 2.10.2015
Dobrý den, doporučil bych Lipnickou švestku je z Ipníka nad Bečvou
Pomožte s výběrem rotavátoru, 20.9.2015
Dobrý den a moc děkuji za podrobné a přesné desatero. Jinak mám MS 16, když nasadím orební návleky, tak orba jde taky dobře navzdory těžkému půdnímu druhu. Vyplatí se mi před tím osadit pole hořčicí, vcelku pěkně prokypří pudu, posekám pak zelené... celý příspěvek >
MS 16, 14.9.2015
Ahoj funguje perfektně, jak vyorávni brambor, tak i kultivace, která jde perfektně. je nutné použil i přední zátež. U vyorávni je nutné nasadit orební návleky. Na závěr se pozemek po jezdil bránami a nemělo to chyby. Jen je dřina držet páčku pro... celý příspěvek >
MS 16, 9.9.2015
Dobrý den, také jsem si pořídil MS 16. O víkende jdu vyhrávat brambory, tak uvidím, jinak jezdí perfektně, kultivuje taky v pohodě,... Jsem zvědavý jak zvládne orbu. Ať se daří a pozor na škůdce
Pomožte s výběrem rotavátoru, 22.8.2015
Kluci, co říkáte na MS 16? Pro klasické práce (orba, vybrání brambory, brány, rotavátor,)na poličku do 400m2? Ted´ byl za poloviční cenu u Moutfieldu. Spousta příslušenství v pohodě a vozík to také uveze. Pro zahrádkáře (ne profi zemědělce) dobrá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika