Příspěvky uživatele - 15.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč nekvetou durancie?, 17.3.2016
Ono těch studií je víc a ta kancerogenita je asi na animálních modelech potvrzená. Ale potvrzená je i u červeného masa a taky ho jíme. Problémem to prý může být hlavně u samovýrobců slivovice, kteří konzumují jenom tu jednu (svoji) a ve větším... celý příspěvek >
Maso jíž ze začátku černé, 17.3.2016
Tak to 204 40 myslel. Aby maso nebylo studené, buďto rozehřáté ve vodě, nebo aspoň v pokojové teplotě.    Mně by zajímalo, má-li někdo zkušenost a rozehřívá v teplé vodě i klobásy před vložením do udírny. Myslím, že by to mohlo urychlit... celý příspěvek >
Řez 6 let staré jabloně, 17.3.2016
Soudím, že pravá jabloň již rodila - co by jinak ohnulo ty spodní větve? Proč Vám neplodí neřezaný Rubín, věru nevím. Obvykle na koncích letorostů nasadí květní pupeny hned 2. rokem.
Višeň - sladkovišeň?, 15.3.2016
Vackovu jsem pěstoval před lety, už ji dlouho nemám. Určitě nebyla špatná, ale v současnosti množené višně jsou stejně dobré, navíc vesměs samosprašné, tím pádem v některých letech plodnější. Shánět se po roubech a pěstovat z nich nový stromek mi tak... celý příspěvek >
Roubování kůru 2016, 10.3.2016
Myslím, že jste to uspěchal. Mně se tedy v tuto dobu kůra neloupe a i kdyby ano, rouby se mi na začátku mízy neujímaly. Myslím tedy u peckovin. Za kůru nejdřív v květu, ale lepší výsledky mám tak 1-2 týdny po odkvětu. Pokud Vám raší uskladněné rouby,... celý příspěvek >
Podnož Rakoniewická, 8.3.2016
Přesné nároky této podnože neznám. Ale protože se jedná o semenáč odrůdy broskvoně, která se v Polsku běžně pěstuje, jistě se nebude příliš lišit od broskvoňových semenáčů u nás množených. Možná nějak v intenzitě růstu, ale v nárocích na půdu nejspíš... celý příspěvek >
Veharda a Velkopavlovicka, 8.3.2016
Rozdíl v podstatě minimální. Nějaké to zvětrání spodiny nehraje roli. Ale v tuto dobu se v blátě jámy blbě kopají. Že by byla podzimní jáma líp zavlažená, to mi jaksi nedává smysl.
Natírání kmenu vápnem, 26.2.2016
Chybí mi tam nějaké pojivo, které po zaschnutí vytvoří nerozpustný film. Možná je to ta olejová emulze z vysychavého oleje. Že nejsou suroviny klasifikovány jako nebezpečné mi ale nestačí. Taková sůl taky není klasifikována jako nebezpečná, přesto si... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Jestli se Vás to dotklo, co jsem napsal, pane Hlavatý,  tak se omlouvám, nebylo to opravdu myšleno osobně.  Věřte, že není vůbec výjimkou, kdy se pomocí tohoto hojně navštěvovaného fóra někdo skrytě pokouší ušetřit za reklamu.  Nakonec... celý příspěvek >
Blaník, 23.2.2016
Blaník patří k odrůdám, u nichž lze skladovatelnost prodloužit mírným podtržením. Nelze čekat se sklizní, až zralá jablka začnou padat.
Cibule ze semena, 18.2.2016
Hmm, kilové cibule mají výhodu snad u závodního stravování...
Podivné stromy, 16.2.2016
Asi by to lepší bylo. I tak je třeba brát v potaz, že ryngle obvykle rostou slaběji než většina švestek a podle toho vybírat.
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Voda je na zahrade pro pestovani zeleniny a drobného ovoce nezbytne nutna. Pro zeleninu (až na výjimky) ano. Co se týče drobného ovoce - na jahody jistě ano, na maliny, ostružiny, rybíz, angrešt, jostu až tak nutná není. Ty jsem zaléval jen při... celý příspěvek >
Pila pro ženu, 16.2.2016
Ak retazovku pre zenu, tak na dlhej rucke, aby retaz bol od vas 2 -3 m Řtězovky na tyči mám dvě. Jednu na 220, druhou aku. Práce s nima je kvůli pákovým poměrům o dost namáhavější než s lehkou motorovkou v ruce. Výhoda je jen v tom, že nemusíte... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 16.2.2016
Nevím, Piros jsem neviděl. Podle obrázku tam podoba určitě je, hlavně tvar a vztyčené ušty. Piros byl vyšlechtěn kolem r. 1985. Že by se pár let na to prodával stromek v brněnsko-slušovickém domě zeleniny je teoreticky možné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika