Příspěvky uživatele - 15.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 27.11.2015
Barva a chuť nemají mnoho společného. Co se mě týče, líbí se mi mnohem víc meruňky krásně souvisle žlutooranžové než ty červené - obvykle víc z jedné strany.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 26.11.2015
S tímto názorem nesouhlasím, Kioto mě již 4 rokem... S jakýmže názorem?
Řez třešně, 26.11.2015
Pokud se nejedná o stromek na některé zakrslé podnoži, tak mám zkušenost, že třešeň na ptáčnici si moc do růstu mluvit nenechá. Zásahy řezem a rozpěrkami jen málokdy přinesou lepší výsledek - nové výhony beztak porostou tam, kde je to pro ně... celý příspěvek >
Dr. Hartmann, 24.11.2015
To je sice dobrá zpráva. Pokud je však na takovou podnož naštěpovaná citlivá odrůda (nebo jen tolerantní), ztrácí ta rezistence na významu.
Stará odrůda - prosím o určení, 23.11.2015
Myslím, že je to Ingrid Marie.
Rucni nuzky Bahco, 19.11.2015
Ne, W-G mají vzdálenost rukojetí fixní. Ale ta vzdálenost mi naprostoi vyhovuje, takže patří k mým naprosto nejoblíbenějším. Což jsem tu na fóru opakovaně přiznal.
Rucni nuzky Bahco, 19.11.2015
Löwe 8 jsou výborné. Jejich kostrukcí se nechali inspirovat u Wolf Gartenu a vyrobili napodobeninu RS-EN, které jsou téměř taky tak dobré, stojí ovšem jen čtvrtinu ceny.
Jak udržet napadený kvas ještě týden?, 10.11.2015
Česky vínoměr.
Škrábavost pálenky, 10.11.2015
Obávám se, že snížení škrábavosti Vaší jablkovice jste dosáhl pouhým odpařením části lihu z destilátu. Měření objemu není přesné, když smícháte půl litru lihu s půllitrem vody, nedostanete přesně litr směsi
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 10.11.2015
Nejlepší je ulamovací nůž.  Levný, tenký ostrý, brousit se nemusí. Používám neulamovacíé čepele, měním je celé.  Letos jsem jej použil poprvé, spotřeba 3 plátky ujímavost prakticky stoprocentní.  Kleště od Extolu s omega řezem -... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 10.11.2015
Samozřejmě. Jsou sice dražší, ale mají dokonalou prostupnost pro šťávu a vůbec se k nim nechytá drť. Mám lis atypické velikosti, tak jsem si nechal pytel sešít ze tří lisovacích plachetek 90x90 cm.      Ti, co chtějí ušetřit,... celý příspěvek >
Vapno a cesnek, 3.11.2015
Úplně orientačně tak, že zeminu vysušíte a polijete octem. Pojkud šumí, nevápněte. Když nešumí, můžete.
Slimáci? Vím jak na ně, 3.11.2015
Nemaslug jsem taky použil. Dokonce jsem několik tisíc slimáků potřel štětečkem. Jestli nějací chcípli, nevím, těch živých byla beztak záplava. Asi vyhozené peníze.
Podzimní hnojení slepičáky, 3.11.2015
Význam to bude mít určitě. Ztráty odvětráním  nebudou velké, pokud se slepičáky zaryjí. Ale část cenného dusíku se, zejména v lehčí půdě,  během zimy může vyplavit do spodiny, kam pro něj kořeny již nedosáhnou. 
Rucni nuzky Bahco, 2.11.2015
Renomované firmy jako Bahco a Felco, tuším,  vyrábějí nůžky speciálně i pro leváky. Plno dalších - i levnějších - nůžek je konstruováno pro obě ruce - tam kde aretace je z obou stran nebo na hřbetu nůžek.     Třebaže rukavice nosím... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika