Příspěvky uživatele - 92.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklon bazenu, 10.5.2016
Vypustit, vyrovnat, pořáně proměřit, umístit znovu na místo, opětovně napustit a začít se koupat.
Zatrávnenie sadu, 9.5.2016
To máte pravdu, jedná se o enviromentální hospodaření. Třeba jsem to z odkazu nepochopil správně, ale podle mě je to pouze doporučení. Nic to nemění na skutečnosti, že je to praktické a levné.
Zatrávnenie sadu, 9.5.2016
A proč by se nesměly větve vyvážet? Určitě výjde levněji mulčovat větve v meziřádcích než je odvážet, ale že by se to nesmělo...?
Problem s plotem, 9.5.2016
To bohužel nemá řešení, pouze snad výsadbou vzrostlých dřevin, ale hlouběji ve Vašem pozemku. Ne nadarmo se říká, že sousedů si máme vážit a utužovat vztahy. Pak se s nimi dá i na ledamsčes domluvit. Bojem ještě nikdo nad sousedem nevyhrál (vyhraná... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 7.5.2016
Monilia je letos aktivní, to nepamatuji. Meruňky jsou zasaženy velmi, v minulosti jsem občas zastřihl větvičku u broskvoně, letos i na švestce (TopTaste).
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 7.5.2016
U nás mrazy v podstatě nebyly, v pondělí bylo lehounce "lízlo", ale jinak nás to minulo. Pravda, o dva kilometry níže to vypadalo jinač. Bydlím severně od Havířova, lokalita je trošku výš a je chráněna jak proti větru, tak (například loni...) i proti... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 7.5.2016
Letošní rok je plný paradoxů, dvě broskvoně Redhaven, stojící vedle sebe 5 metů, které byly ošetřeny mědí ve stejný čas, jsou na tom co se týče kadeřavosti rozdílně. Jedna bez náznaku, druhá s masivním napadením... Jak se v tom má jeden laik... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 7.5.2016
Letošní rok si monilia s našimi meruňkami nepěkně hraje, i přes provedenou ochranu je zasažení meruněk moniliou veliké, trpí jí všechny mé meruňky a každý den odstřihávám nově povadlé větvičky. A to jsem si říkal, že jsem to s mrazama letos... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 27.4.2016
Nemůže, tlak je pořád stejný. Asi to ale byli odborníci, co Vám to stavěli...
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Tak u nás lehký mazík, opravdu lehký. Tráva byla lehce namrzlá na nechráněných místech, vše bez poškozeí. Ostravsko se stane asi meruňkářskou oblastí :)
Jarne mraziky 2016, 25.4.2016
Postřikovač je dobrý způsob ochrany... jen to nesmíte přehat, viděl jsem sad rozštípných broskvoní, které neudržely zátěž ledu...
Habrový plot, 28.3.2016
Plot z habru mám 10 let, výška 2m o páse 50 cm. Pěkný, hustý, bezproblémový.
Šok zs králíky, 17.3.2016
Dobrý den. Mě se stalo to samý večer krmím a ráno tvrdé. Vše jsem dvakrát vydesinfikovala nechala asi 6 týdnu volno. Pak jsem dostala od známe novou samici ale vysledek stejny za týden zas tvrdý. Je pravda, že nejsem novaček v chováni králiku. Nejsem... celý příspěvek >
Slivovice od Jelínka, 9.3.2016
Nedělá, podle mě ani autor příspěvku...
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 21.2.2016
Určitě až plůdky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika