Příspěvky uživatele - 92.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016
Jen ať těch vzorků není moc, zkuste první úrodu "oželet" (jen pár plodů na zkoušku) ve prospěch stromku a úrody příští.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016
U mě jsou na tom všechny meruňky stejně, bez rozdílu odrudy. Kioto, Pincot, Kompakta i VP vypadají podobně, jako na Vaši fotce. Ničeho nebojte, ještě měsíc vydrží zavřené.
Kdy papriky a rajčata?, 18.2.2016
Mě se osvedčilo: Papriky 20.2. Rajčata klidně až 1.4.
Aurora, Tsunami - cizosparasne - opylovaci Veselka, Madarska?, 5.2.2016
Problém s opýlením nebude žádný. Ranné odrůdy začínají kvést dopoledne, pozdní odpoledne... Není v době kvetení v podstatě žádný rozdíl.
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
O tom žádná... Uzení v ledničce pomocí Peter však může zazdít i Mangalicu naložené v mořské (alpské) soli. M.
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
A mě to zase připadá jako výrazně lepší nápad, než do sušárny rvát Petry se starou ledničkou a potom se drbat na hlavě, že to není ono... Maso bude kyselé, možná i lehce nechutné a zdraví ohrožující (to když dehet začne rozpouštět gumu dvířek... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
Celé je to "blbý" nápad...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 28.1.2016
Jirko, asi bych udělal zrcadlo i se sopoucem, napojení sopouchu do komínu bych řešil normálně kolenem průměru 200mm, pokud možno třeba pod úhlem 45 nebo 60 stupňů. Komín výšky 4 m je slušný. Podle mě to bude fungovat dobře a pokud při zatopení trošku... celý příspěvek >
Sklennik z polykarbovanu nad terenom, 24.1.2016
U smrku odhaduji na 3 roky, u modřínu tak dvojnásob.
Vliv podnože na chuť, 23.1.2016
Já připojím taky svoji zkušenost, mám 3 jabloně odrůdy Otava. První je štíhlé vřeteno (spolu s dalšímy stromky jiných odrůd tvoří jednu řadu) na podnoži M9 - chuť i barva nic moc. Druhý stromek je samostatně stojící čtvrtkmen na podnoži M7, chuť... celý příspěvek >
Cena bazénu, 23.1.2016
Kupovali jsme včera, děti a žena mě ukecali za vysvědčení... Můj první kup u tolik propíraného "M", až jsem se trošku styděl, že jsem tam vlez... Kupovali jsme bazén 4,6m se silnější folií, skimer, ruční kartáč, filtrace 5m3, schůdky, solární ohřev... celý příspěvek >
Sklennik z polykarbovanu nad terenom, 23.1.2016
Druhá varianta Martine je v pořádku, pokud to budeš mít svázané věncem, tak se žádného praskání obávat nemusíš. Dřevěný hranol v první variantě není dobrá volba, ikdyž ho budeš mít z modřínu, tak životnost ve skleníku bude velmi omezená.
Vytápění skleníku a kotlíkové dotace, 20.1.2016
Nejde, kotlíkovky jsou určené výhradně na vytápění BYTOVÝCH jednotek.
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Možná i tam, ale tu masovost zahradních bazénů má na svědomí spíše Bedřich.
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Bez ohledu na marketing a tahy trhu musím konstatovat, že kdyby nebylo Bédi, tak spousta lidí neví, co je bazén na zahradě. Kde jinde seženete bazén (pravda estetika nic moc, ale účel světí prostředky...) se základním příslušenstvím za pár tisíc?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika