Příspěvky uživatele - 199.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co jsou to za broskvoně, 29.8.2015
Vypadá to jako podnož.
Sprašnost meruněk, 28.8.2015
Harlayne - vysoká odolnost k PPV, některé zdroje uvádímže je dokonce imunní
Royal Glory a spol, 10.8.2015
A GF 677 na jílu prosperuje lépe než broskvoňový semenáč?
Semenáček meruňky, 5.8.2015
Týden v lednici s nimi nic neudělá. Kdysi jsem to doma zkoušel, pecky jsem měl doma v pokojové teplotě, v zimě jsem je smíchal s vlhkým pískem a zavřel do zavařovačky. Skladoval jsem je pár týdnů v lednici v přihrádce na zeleninu a pak jsem je vysel... celý příspěvek >
Cukernatost ovoce, 4.8.2015
Cukr je u ovoce produktem fotosyntézy a ta probíhá v zelných částech rostlin. Takže poměr mezi násadou ovoce a listovou plochou je jedna věc. Přetížené stromy mají měně cukru v plodech. Při extrémních teplotách fotosyntéza probíhá pomaleji. Zálivka a... celý příspěvek >
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015
Taky se mi to stalo, přestal jsem přihnojovat a víc zalívám a už jsou tam normální plody.
Merunka Radka, 18.7.2015
Pokud máte na mysli Melitopolski, tak ta určitě meruňku opylovat nebude. Není to totiž kříženec s meruňkou, kterou u nás pěstujeme, ale s její asijskou černou příbuznou.
Merunka Radka, 18.7.2015
Odrůda je z Valtic, sšlechtitel Radek Peňáz Seva Flora.
Goldrich meruňka, 18.7.2015
Jakou vlastností u Vás ta odrůda vítězí?
Nektarinka Stark Red Gold alebo Shraz, 17.7.2015
Favorita Morettini 3 existuje, o nejake 1 nevim, možná si to někdo plete s Fertilia Morettini. Stark Red Gold je pozdní nektarinka a spíš by měla být v teplejších podmínkách aby dozrála. Shraz je pro nás neznámá. Pokud trváte na nektarince, tak... celý příspěvek >
Plumcot Melitopolski, 12.7.2015
Pak napište jak chutnal
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 10.7.2015
Jaké jsou z ní kompoty? Je pevná, nebo rozbředne?
Strupovitost broskvoní, 30.6.2015
Petře, co zakroutit krkem mšicím biologickou ochranou? Například nějakým přípravkem z Biocontu? Letos držím mšice na uzdě přípravkem na bázi pomerančového oleje.
Springtime, 24.6.2015
V podobné velikosti a stavu mám teď Cresthaven... jsem zvědav jestli to dozraje kdy má
Rubista, 23.6.2015
Bohužel plno odrůd težko seženete v podobě roubového materiálu. Zahraniční odrůdy jsou často licenčně chráněné a dokonce i jabloně ze Střížovic množí pouze Fytos a rouby neseženete.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika