Příspěvky uživatele - 199.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinic ako zivy plot, 21.2.2016
Takové zatížení si můžete dovolit až po několika letech a ne při první úrodě! Pokud trváte na zarostení v letošním roce za každou cenu, měl jste si koupit vzrostlé tůje.
Vinic ako zivy plot, 20.2.2016
Je to extrémně přetížené. Mladý révových keř tím odrovnáte. U mladých keřů je i 10 oček na 1 keř mnoho. Nevím co je to za odrůdu, ale i moštové odrůdy s malým hroznem nelze v druhém roce řezat na tak dlouhé tažně.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 17.2.2016
Neexistují ani zárodky a ani ložiska nebo něco podobného. Rostlina má schopnost změny funkce jednotlivých buněk a z nich složených pletiv. Působením vnějších podmínek (vlhko, teplo, atd.) je schopna rostlina změnit funkci a vytvořit kořeny. Je to... celý příspěvek >
Japonske star, 4.1.2016
Nemám nic proti zveřejňování novinek a fotek zajímavých odrůd. Jen bych ocenil, kdybychom vynechali osobní útoky na někoho kdo má jiný názor. K novinkám, které byly zveřejněny bych jen požádal, aby byly uváděny skutečné názvy a ne jejich komoleniny.... celý příspěvek >
Bergeval, 3.1.2016
Bergarouge a Bergeval jsou ze stejného křížení, tedy Bergeron x Orangered.
Výsadba hlav u zdi domu, 11.11.2015
Mám do zdi navrtané skoby a v nich ve výšce cca 160 cm jeden nosný drát. Vedení jednoduchá záclona. Využívám tak veškerou teplotu akumulovanou do zdi. Odrůd mám víc, Talisman, Preobraženie, Lora, Kodrjanka krasnaja, Kubáň, Rhea, Jubilej žuravlja,... celý příspěvek >
Výsadba hlav u zdi domu, 9.11.2015
Pěstuji u zdi stolní odrůdy a je to velká paráda. První roky po výsadbě bylo nutné zalívat, později už ne. V letošním extrémně suchém roku jsem měl u některých odrůd bobule okolo 20 g velké bez zálivky.
Podpník 29C, 20.10.2015
U nás s ním zkušenosti nejsou, je to vegetativně rozmnožovaný myrobalán, takže bude mít každá podnož stejné vlastnosti. U nás se běžně množí myrobalány semeny a tím pádem je každý jedinec odlišný. Já bych si raději vzal 29 C.
Tophit, 8.10.2015
Vyškov. Uvidím jaké budou v dalších letech, až jich bude víc na stromku.
Tophit, 7.10.2015
Letos jsme měli první úrodu Tophitu, velmi mile jsem byl překvapen. Velmi sladká chuť, až ulepená. Bude to asi odrůda spíš do teplejších poloh.
BV-18-109, 5.10.2015
Zasadit teď, na zimu přihrnout půdou. Na jaře odhrnout půdu a zastřihnout výhon na 2 očka. Až z nových výhonů založit kmínek. U stolních odrůd je lepší vysoké vedení s větším množstvím starého dřeva. Já používám jednoduchou záclonu u zdi a ve... celý příspěvek >
BV-18-109, 5.10.2015
Záleží co Vás zajímá. Má bohužel několik nepříjemných vlastností, především často praskají bobule a hnijí následně.
Opál, 14.9.2015
Takže bude Opalovice?
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 31.8.2015
Včera jsem sklízel tuto odrůdu na povidla. Velmi kvalitní chutná odrůda, žádný náznak napadení šarkou. Leto se předvedla a na jednom stromu má minimálně metrák.
Melounoviště 2015, 31.8.2015
Podle čeho poznáte, že už je cukrový meloun zralý? Mám odrůdu která je zelená asi i po dozrání.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika