Příspěvky uživatele - 199.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ökoplant international® s.r.o, 26.3.2015
No vzhledem ke kvalitě bych tam snad i jel, kdybych toho kupoval vic. Jen pro zajímavost sloupovitá jabloň Redspring za 170 Kč, u konkurence 250 Kč, ale velikost dvojnásobná.
Ökoplant international® s.r.o, 26.3.2015
Dnes mi přišly obocné stromky z této školky a rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost. Druhý den od objednávky byla zásilka zaslána a další den dodána. Kvalita zabalení stromků byla špičková, 10 minut jsem se probojovával obaly všeho druhu, tak... celý příspěvek >
Rané odrůdy hrušní, 24.3.2015
Od hrušek jsme u pojídání slepičinců. 😃
Rané odrůdy hrušní, 23.3.2015
Jaké rané odrůdy hrušní pěstujete? Kdy zrají a jak jste s nimi spokojeni?
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Očka byly ze Sempry Litoměřice. Očkuju co potřebuju pro svoji potřebu. V létě si budu očkovat 10 ks na podnoži MC.
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Já jsem na kdouli všechno očkoval v létě. Chytlo se všechno, v dalším roce přírůstek 1 až 1,5 metru.
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Nelu mám přímo na MA.
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Všeobecně je doporčována odrůdy Hardyho, má silný a rovný růst a afinitu s kdoulí i hrušňovými odrůdami výbornou. Nicméně se dají použít i další odrůdy které prosperují na kdouloňi. Mně na MA roste nejlíp Astra.
Hrušeň Uta, 12.3.2015
Dodám že není kompaktibilní s kdouloňí a je nutné mezištěpování.
Hrušeň Uta, 11.3.2015
Tak alespoň foto. Odrůda je v Německu pěstovaná v Bio režimu.
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 9.3.2015
Myslím si že důvod bude podrůstání a možná i afinita s některými odrůdami. Kdyby nebyly problémy, tak by se používal.
Hrušeň Uta, 7.3.2015
Dnes jsem objednal hrušeň Uta. Nová odrůda z křížení Madame Verté x Boscova lahvice. Máte s ní už někdo zkušenost?
Roubování v ruce, 2.3.2015
Má někdo zkušenosti s roubováním v ruce u hrušní? Konkrétně jestli je možné v ruce roubovat na kdoloňové podnože podobně jako u jabloní?
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika