Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pamelník - množení, 2.11.2016
A kdyby byl planý tak co? Myslíte, že by ty bobule špatně luskaly mezi prsty? Jinak máme taky pár pamelníků, které jsem získal stejně jak to popisujute. Jestli je planý netuším, nikdy jsem bobule nekoštoval, ani plané ani neplané.
Třešeň Sweet Early, 27.10.2016
No co byste mohl mít za zkušenosti? Už jsem pár třešní zasadil, tak můžu udělat předpověď jakou získáte zkušenost: Zasadil jste třešeň, ona vyrostla, tak třetím rokem měla 5 třešní, čtvrtým 15, pak to jednou zmrzlo, pak jednou přiletěli špoci a... celý příspěvek >
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
Za mého mládí byly všechny třešně cizosprašné a nikdo to neřešil...to víte, vzdělanost mezi lidem roste. Nic není jak bývávalo.
Totálne neškodný herbicíd, 18.10.2016
Rodiče mají souseda, jehož zahrada vypadá tak dost podobně jako zahrada u Polehlů. Přestože majitete zahrady jsem vídal od dětství, tak kdybych ho viděl na ulici. tak bych ho asi nepoznal,  i když jsem ho vídal téměř denně, akorát že jsem vždy... celý příspěvek >
Poraďte nízkou plazivou trvalku, 16.10.2016
Jetel. Nic jineho co kvete od jara do podzimu mne nenapada. :-))
Střih buků, 16.10.2016
No stříhat můžete sice kdykoliv, ale přece jen začátkem jara by to bylo o fous lepší než na podzim.
Víno z hlohu, 14.10.2016
Nejrůznějších révových vín jsou v obchodech plné regály a vinoték je všude jak psů. Proto nevidím žádný větší důvod k výrobě vína z nakoupených hroznů... Důvod je prostě ten, že to třeba někoho baví. Představte si, že jsou plné obchody všelikých... celý příspěvek >
Kožená jablka, 14.10.2016
Co já pamatuju, tak v tuto dobu byly kožuchy dycky strašně kyselé, k jídlu byly až tak někdy po vánocích.
Co to je prosim?, 10.10.2016
Zelené listí nejím, nejsem králík. Ale ještě jednou jsem se podíval na tu vaši rozmazanou fotku a možná by i to vaše mohlo být stejné jako to u nás. Totiž ta naše má okraje lístů pilovité a na té vaši rozmazané fotce  většina listů pilovitě... celý příspěvek >
Co to je prosim?, 10.10.2016
Hmm hmm, taky máme doma nějakou kytku, kterou moje Beruška někde nabyla a tvrdí, že je to stevie. Zajimavé ovšem je to, že ta Beruščina stevie vypadá úplně jinak.
Žloutnutí tuje, 9.10.2016
My už máme skoro opadané slivoně, angrešty, loubinec úplně zčervenal. Myslíte že by kdybych tam dal hořkou sůl, že by to listí neopadávalo nečervenalo? PS: Některé tůjky nám unnitř taky reznou a opadávají, Nejsem trulo, tak s tím nedělám nic, bo... celý příspěvek >
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
Petře, napsal jste:"Je potřeba po starých třešních obměnit/řádně prohnojit půdu"   
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
A proč teda druhým radíte vyměnit půdu, když to sám neděláte?
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
Napište, jak si konkrétně představujete tu výměnu půdy po 8 starých třešních? To jako přijedete s bagrem a tatrou? Jak velkou jámu je třeba vybagrovat? Kam tu půdu odvezete? Kde vezmete novou půdu? Kolik to bude těch tater? A kolik ta sranda bude... celý příspěvek >
Které zvíře zabíjí ptáky a nosí je na jedno místo?, 7.10.2016 Obsahuje fotku
Jako by Bleška věděla o čem se tu rozumuje, tak se vydala na výpravu, ze které si donesla myšku. A co myslíte, sežrala ji? A co se jí přitom honilo hlavou?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika