Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
Takze sa obavam ze to budu uz len nejake uschliny....Bych z toho nedělal tragédii, bývá to zabalené v igelitu, tož to nevyschne.
Řez citrusů, 16.11.2016
Co jsem kde viděl pomerančovníky, tak měly kmeny i kolem dvou metrů, ale ty rostly venku v půdě. Jestli chcete, aby se rozvětvily někde níž tak je střihněte tam, kde chcete rozvětvení, třeba někde nad těmi dolními skupinkami listů.
Šeřík velkokvětý, 13.11.2016
Jestli si chcete zastříhat, tak jste si měla asi pořídit něco jiného. Myslím, že pokud budete šeřík každoročně přistřihovat, tak vám nikdy nepokvete tak hezky jako kdybyste ho nechala na pokoji.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Proč žvásty?  Moje Beruška to taky říká a proto chodí kytkám, hlavně těm od Starkla, které nerostou nadávat a vyhrožovat jim, že je vyhodí, když neporostou. Jestli to pomáhá vždy nevím, ale je fakt, že některé ty kytky od Starkla radši samy od... celý příspěvek >
Škumpa, 8.11.2016
Až po létech jsem se dozvěděl, že se musí nechat růst aspoň rok na původním místě a pak teprve vyrýpnout.....bych to viděl trochu jinak, je lepší to vyrýpnout, když to nemá listy, to je někdy od listopadu do dubna, aby se to v pohodě ujalo. Což může... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
A ja som si myslel, ze pred sadenim je treba korene zastrihnut... ano, v zásadě máte pravdu. Ale je třeba zastřihnout nikoliv kořeny, ale korunku. A nikoliv před sazením ale na jaře. Což může být pred sazením, pokud sázíte na jaře.
Jetel v trávníku, 8.11.2016
No, na jaře, ale až ten jetelíček vyroste.
Jetel v trávníku, 8.11.2016
Zkuste dětem obout gumáčky, ty prý včelka nepropíchne. Kdyby se vám má rada s gumáčkama nazamlouvala, tak to můžete zkusit postříkat třeba Bofixem dřív než to začnete rýt, ale s tím počkejte asi už na příští rok. Letos už radši zůstaňte u těch... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Človíčku, já přeháním? A kdo si začal s BARBARSKY POŠKOZENÝM? Když jsou ty kořeny celkem OK.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Kořeny naprosto barbarsky přesekány - a mohutný kůlovitý kořen hned nahoře ufiknut...a co byste chtěl, metrové kořeny? A bal 2 tuny? Co si o tom myslíte, reklamovali byste takový stromek?...není co reklamovat, leda byste to vrátil bez udání... celý příspěvek >
Mohu ještě zasadit?, 6.11.2016
To by mne zajimalo co jineho byste s nima chtel delat. Dal byste je do mrazaku?
Plnicka klobas, 4.11.2016
Řezník co k nám kdysi chodil dělat zabijačky strčil ruku se střívkem do mísy, kde byla surovina pro klobásy a nějak to tam natlačil prstama, dělal to nějak jak když se dojí kráva akorát že naopak. Takže když trochu potrénujete, tak plničku ani... celý příspěvek >
Rozehřátí klobás, 3.11.2016
Druhou možností je nechat klobásy viset chvíli na stojánku v horkovzdušné troubě nastavené na 60 st...a co ještě třetí možnost, tedy nechat ty klobásy v té troubě několik hodin? A ani by se nemuselo udit. Ani by tam nebyly žádné jedy z kouře, prostě... celý příspěvek >
Pamelník - množení, 3.11.2016
Rád nerad, to nevím jak to je, nevadí mi. Kdyby lusknutím pámelnikové bobule zmizely se světa všechny pámelníky, tak si toho nejspíš ani nevšimnu i když jich pár máme i kolem chalupy. A rozlézání, to není žádná katastrofa, rozlézá se plno keřů a... celý příspěvek >
Pamelník - množení, 3.11.2016
Co je špatného na pamelniku?...to je přece jasné, sadil se hodně za dob mého dětství, kdy vládla s podporou všeho lidu jedna strana. No a chudák pámelník se u některých s tím svezl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika