Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moravská jadernička, 30.8.2016
Jaderničky se stále množí v Malenovicích....poněkud špatně formulováno. Ony se tam nemnoží stále, ale množí se tam nově v posledních několika letech. Tak někdy od předloňska. Pokud to někdo ví přesně, může nám to napsat. No a pochlubte se, kdo s... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 30.8.2016
hanění za každou cenu, jak to umí třeba pan inženýr Mravenec...no mezi námi inženýry, je ji nehaním za každou cenu, jen mi prostě nechutná. A nejsem sám, ačkoli jsme ji doma neměli, tak rodiče při návštěvách u prarodičů nikdy nenapadlo přibalit... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 30.8.2016
stačí se na podzim podívat do Malenovic...a od kdy ji tam mají? Od předloňska? Řekněme si to upřimně mezi lety 1930 -2012 mohlo být v okresech Zlín a Vsetín vysazeno tak 6 kusů dohromady, z toho 5 kusů po roce 2000.
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 29.8.2016
Vrba, třeba smuteční.
Poličky do udírny, 26.8.2016
No ja maso v udirne zavesuju na tycky, ktere si v propade potreby nastriham z vhodneho kere na kraji blizkeho lesika, treba z lisky. Ale je mozne, ze jsem s tim sto roku za opicama a dnes jsou uz jine moderni trendy v zavesovani masa, ktere neznam.
Co je to za strom?, 26.8.2016
Jen tak pro zajímavost, od kolika let jste schopen pohlavního styku? Možná se vám ta otázka bude zdát divná, ale věřte, že to úzce souvisí s tím proč ten strom nekvete.
Vrba na balkoně , 25.8.2016
Možná je jí na tom balkóně horko, u nás na terase v podobné poloze (betonová dlažba, vedle zdi) přežije jen olivovník, citron a kaktusy. Všechno ostatní tam když je pár dní za sebou horko a svítí slunko usche.
Co je to za strom?, 25.8.2016
Asi vrba jíva.
Zastavené kvašení u rybízového vína, 25.8.2016
Osvědčený poměr... rodiče semtam dělají čučo z černého rybízu, žádný poměr není, do demižonu se dá jen rybízová šťáva a pokud se doslazuje tak jen tak symbolicky, na ten váš demižon tak do půl kila.
Letní řez jabloní, 23.8.2016
Zahradník mohl zvolit dobu řezu později, třeba v květu či po něm...zřejmě umíte číst pečlivěji než já nebo čtete mezi řádky nebo máte nadpřirozené schopnosti mimosmyslového vnímání nebo já nevím, fakt nechápu jak jste poznal, kdy to ten zpropadený... celý příspěvek >
Letní řez jabloní, 23.8.2016
Vzhledem k tomu, že na začátku bylo "máme dvě strašně husté jabloně,", tak nebylo žádné vhodné řešení. Kdyby to ten zahradník prořezal málo, tak by pořad byly dvě strašně husté jabloně, což by Janu nejspíš neuspokojilo. No a když to prořezal tak... celý příspěvek >
Neřezání ovocných stromů, 22.8.2016
Já zkušený pěstitel si myslím, že to jde. Možná že ne se všemi stromy, ale jistě to jde se všemi slivoněmi, třešněmi, ořechy a i některými jabloněmi, třeba s jadničkami. Jistě se najde plno všelikých brblů, co to nikdy nezkusili a budou tvrdit, že to... celý příspěvek >
Zastavené kvašení u rybízového vína, 22.8.2016
Na vašem místě bych zašel do kostela a zapálil svíčku jako dík za to, že to přestalo kvasit. Měl jste fakt kliku, kdyby to vykvasilo, tak byste akorát vyrobil nějaký strašný dunihlav bolehlav, Kde jste na tu hrůzu vzal recepis, že jste tam dal 6... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 19.8.2016
Asi by to bylo stejné. No ale zkuste si napsat: Grilování na rezavém plechu - nová dimenze. Asi by to neznělo dost in.
Moravská jadernička, 19.8.2016
No, já jsem z takového Valašského pomezí, dědina za lesem od mé rodné už se řadí k Valašsku. Někteří příbuzní tam opravdu ještě jadrničky mají, jsou to staré stromy někde v polích. Neviděl jsem ty jadrničky u nikoho z nich ve sklepě. Pokud to má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika