Příspěvky uživatele - 136.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Raná meruňka na Jižní Moravu, 6.2.2016
Karolu
Kde koupit rostlinu Pilea Peperomioides, 19.1.2016
Zkuste vygůglit "Zahrada na niti"  - v loňském září se o rostlině zmiňuje autorka a dokonce píše, že rostlinu poslala štafetou dál.Třeba, možná, snad... poskytne řízek.
Hmyzí hotel, 7.1.2016 Obsahuje fotku
Tohle mají u nás děti u MŠ
Larva, 24.11.2015
Mohla by to být i larva lalokonosce - koukněte na agromanual.cz - jsou v současné době dost přemnožení a likvidují na co přijdou.
Šok zs králíky, 27.10.2015
Paní Veselko, nevím zda jste si všimla, že tazatel uvádí, že chová králíky již 20 let a tohle se mu ještě nestalo. Domníváte se, že je tak špatný chovatel? Vaše rady jsou dobré, ale nic se nesmí přehánět... Ne všichni chovatelé, kteří nevěnují... celý příspěvek >
Hnojení - velikost plodu, 19.10.2015
Zadejte si do vyhledávače (Seznam) Koně Hulín - Měl by se vám ukázat odkaz na koňáky, poptejte se tam. Aspoň naši většinou dají fůru za pytel starého pečiva, případně se na ceně domluvíte.
Kyselé odrůdy na štrůdl, 9.10.2015
Proto jsem psala, že podle naší sousedky je nejlepší Ontario - dělám štrůdl asi jako paní MV... z jablek, která zrovna padají, jsou dostatečně velká nebo z těch, která moc na kousání nikomu nejedou. A nejen štrůdl, taky ostatní jablkové buchty, taky... celý příspěvek >
Kyselé odrůdy na štrůdl, 9.10.2015
Omlouvám se, nepodepsala jsem se. Elena
Kyselé odrůdy na štrůdl, 9.10.2015
Pane ing. Fildo, prosím, nemáte nááááhodou foto Libernáče? Mám na zahradě obří jablka, spíše podzimní, letos už jsem, bohužel všechny rozdala, tak nemohu vyfotit, a docela by mne zajímalo, o jaké jablko se jedná - obří, zploštělé, základní barva... celý příspěvek >
Určení bylinky, 19.9.2015
No, já bych tipovala spíše bazalku.
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 8.9.2015 Obsahuje fotku
Jo, jo, réva, ostružiny a ostatní... i když do mezidobí by se hodilo přece jen něco barevného a voňavého.
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 8.9.2015 Obsahuje fotku
Ferdo, mám to taky tak. A už dlouhé roky tvrdím, že nejkrásnější kytky na zahradě jsou kvetoucí ovocné stromy.
Co je to za plazivce?, 6.9.2015
Léčivka - truskavec ptačí. Snažit se nenechat vysemenit, zapleveluje vše velmi rychle.
Althanova renklóda - problém s plody, 30.8.2015
Máme strom asi 7mi letý, letos plodů mraky, červivých málo, ale ten samý problém - černání kolem pecky. Není způsobeno otlakem, nevím, kdo by prohmatával, zkoušel zralost,  všechny.
Iresine - oplstěň, 18.8.2015
Pokojovka, letnit lze, ale nemá ráda příliš plného slunce, barva se vyšisuje. Docela rychle se rozrůstá, dá se na jaře nařízkovat, koření dobře, možno pěstovat i jako "letničku" v záhoně nebo truhlíku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika