Příspěvky uživatele - 136.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom, 16.8.2015
Granátové jablko?
Co je to za rostlinu?, 16.8.2015
Ještě mne napadá, ale pravděpodobně jsem úplně mimo - mladá rostlina pavlovnie má také jiné listy než dospělá či případně jatropa (dávivec), ale tam je stonek úplně jiný.
Co je to za rostlinu?, 13.8.2015
Mohl by to být skočec.
Poznáte rostliny?, 6.8.2015
Apténie srdčitá. Vděčná balkonovka.
Poznáte rostliny?, 4.8.2015
Vratič údajně odpuzuje moučné moly, používá se také do suchých vazeb - zachovává si svoji žlutou barvu, výluh prý dobrý jako postřik proti škůdcům - mám ovšem pocit, že je jedovatější než chemické postřiky, které jsou v současnosti na trhu.
Surfinie nezvládají vedra, 5.7.2015
Brčko a špejle tady není... kam se poděly? Docela by mne rada zajímala.
Čerešne a vtáky teraz, 1.7.2015
Kosů plná zahrada, ale třešní už jsou asi přežraní... je jich tam ještě min. 30 kg a už je nikdo nechce.
Růže, 26.6.2015 Obsahuje fotku
No jo, na vykopání bych manžela nepotřebovala, zvládla bych to sama, ale... jednak je památeční a jednak o ttohle přijít nechci.
Růže, 26.6.2015
Agromanual na padlí u růží navrhuje - Bioan, Discus nebo Saprol.
Růže, 26.6.2015
Domnívám se, že se jedná o padlí, nikoliv červce nebo mšice. Padlí mám na stařičké popínavé růži každým rokem. Použít přípravky na houbové choroby - např. Topas.
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 27.5.2015
Není to náhodou moniliový úžeh - dnes není zas tak výjimečný i u jádrovin. Ostříhat do zdravého dřeva, postřik jako pro meruňky, příp. Aliette (používá se ve školkách i jako převence proti spále).
Rez či jiná nemoc?, 5.5.2015
Vertimec, Masai...
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
Lonicera - zimolez - některý popínavý kultivar, kiwi, podražec...
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
Zkuste vaše děti trošičku naučit jak se chovat v zahradě - je pravdou, že plamének míč nezruší... naopak určitě. Pokud chcete dětské hřiště, nevysazujte nic.
Co místo popínavých růží, 20.4.2015
Vedle růží i jiných bodlavin jsem vyrostla já, moje děti a roste i vnučka, štěňata z naší chovky, nevidím v tom žádný problém - stačí upozornit - a když se píchne, bude si pamatovat. Čekají na děti další a další nástrahy a kolikrát daleko... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika