Příspěvky uživatele - 136.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 8.8.2016
Podobně nepříjemné je i setkání s vykvetlou ježatkou kuří nohou či svízelí přítulou.
Plíseň révová, 8.8.2016
díky
Plíseň révová, 8.8.2016
Čím postříkat, když už hrozny začínají dozrávat?
Mam ted zklizenou Aronii a nevim zda je jedla, 8.8.2016
Že chutná aronie neexistuje jsem si myslela do té doby, než jsem ochutnala tu, která byla pěstována o 20 km blíž k Vysočině. Úplně jiné ovoce... původně stomek vysázen u nás, v Brně, později odkloněn k Blansku.
Kalendář - postřiky, řez, hnojiva apod, 27.7.2016
Na agromanual u bývá vždy s mírným předstihem doporučená ochrana sadů, vinic, zahrad, polních kultur na dva měsíce dopředu. Řez a zelené práce ve vinici uvedeny nejsou. Občas, když si nevím rady, nakouknu - jsou tam i přípravky, které jsou pro to... celý příspěvek >
Jak rychle roste šeřík?, 21.7.2016
PS - původní keře jsou několikrát zastřihovány.
Jak rychle roste šeřík?, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Máme živý plot z ibišku syrského - z původních dvou sazenic se podařilo namnožit (docela rád se sám vysemeňuje a semenáčky rostou) dost. Rychlý start nemá, ale potom je potřeba mu "přistřihnout křidélka"., 2 m naroste v pohodě (možná i víc). Na fotce... celý příspěvek >
Neznámé trvalky, 12.7.2016
5) brutnák?
Skákající a lechtající minimušky na terase - jak se jich zbavit?, 11.7.2016
... nejsou to spíš smutnice?...
Okrasný mák?, 9.6.2016 Obsahuje fotku
Můj tip je spíše svazenka vratičolistá. Elena
Je to plevel?, 18.4.2016
A já se domnívala, že je to ostropestřec...
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Zadavatelka píše, že tam není každý den, ale jednou za týden asi ano. Vodu vyřešenou nemá, ale... klidně bych zkusila nasít kořenovou zeleninu, fazole, zasázet cibuli. Ony i ty tykve by to mohly zvládnout. Denní zalévání se stejně na většinu zeleniny... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 16.2.2016
Okurky pěstuji většinou Charlotte a k tomu nějakou hruboostnou (podle ing. Holmaa mají různé druhy rozdílné nároky na teplo a vláhu), pěstuji na vertiko, rozdíl v napadání plísní jsem nepozorovala bo takhle pěstujeme už dlouho - lépe se mi obírají.
Kočky v zahradě, 13.2.2016
Tyhle kocouří naschvály nám dělají naši nekastrovaní kocouři a jsou natolik líní, že nevytáhnou paty ze "svého" tedy našeho teritoria. K sousedům nechodí ani náhodou.
Kočky v zahradě, 12.2.2016
Tak to asi máte ještě kočky staromilky nebo slušně vychované - u nás je kompost, kupička písku, u slepic možnost do hoblovaček... a kam myslíte, že kocouři půjdou nachystat nášlapnou minu? Přesně za dveře, kterými musím vejít, případně do trávníku...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika