Příspěvky uživatele - 65.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 1.6.2015
Nedobre zvolená hranica ceny. 1,5 ha je na jednoosovku veľa, normálny repasovaný traktor začína na dvojnásobku. Vari je univerzál, ale nachodíte sa. Lepší na orbu je Agzat, pri kosení rozdiel zaniká. Agzat je o čosi drahší. no a špecialita na... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 25.5.2015
Doplnenie. Od skúsenosti s Florabestom som zakúpil pre vlastné potreby už 6 sekačiek. Ani jedna nebola pod 400 E. Naozaj ich využívam. (Neprekladám hlavy, jedna je disková, iná je mulčovač MC100) Prvou otázkou je, kto robí záručný a pozáručný... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 22.5.2015
Kartou som neplatil. Na vlastnej škode som sa poučil pred dvoma rokmi. Odvtedy kupujem len značkové veci s garantovaným servisom. LIDL je firma, kde si predavač prečíta údaje zo škaltule.  O jeho plate, dúfam, nemáte ilúzie, stejne tam... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 22.5.2015
Kľudne si počkajte. Nezabudnite si odložiť bloček a pôvodný obal:)  Ja som bloček stratil. Môj exemplár vydržal pracovať asi tri hodiny. (Žiaľ, prešli zatiaľ tri týždne.) Susedovi neprežil prvú sezónu. Do servisu Vám túto krásu nikto nezoberie.... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
V tejto konkrétnej cenovej relácii sa nedá oporúčať štvortakt žiadny. Môže to fungovať, ale diskutovať k desiatim zbastleným kusom? Motor vydrží, to ostané sotva. Toto možno porovnávať tak z Hechtom či Florabestom. So Stihlom či Dolmarom ani náhodou
Který 4T křovinořez, 20.5.2015
Závisí od modelu. Ja porovnávam FS 130 a MS430. Tam je to 2,1 - 2,2 kg podľa rôznych webov. U FS100 a MS345 samozrejme menej. 334 vlastním a 430-tku mám objednanú. Predajca mi predviedol FS130 a bolo rozhodnuté s prvým zavrčaním. Mám len jedny... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 20.5.2015
Formix je hybrid kombinujúci dvojtakt s ventilmi štvortaktu. V automobilovej technike sa nevyužíva, hoci... Takže rozdiel je dve kilá dole v prospech Stihlu a 20 dB v hlučnosti navyše. Hmota znamená aj robustnosť a spoľahlivosť. Hlučnosťou si... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 18.5.2015
MS-334.4U mám. Vydrží dosť a nerobí taký hluk ako dvojtakty. Pre mňa podstatný paramater. Na kosenie stačí, ale kupujem ešte jeden, a to bude 430U. Predsa len pri klčovaní dochádza k zahlteniu :) Poradí si so stromčekmi do hrúbky 1,5 cm, ale 4 cm dub... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 18.5.2015
Tá huba sú budúce plody. Vyzerajú rovnako ako budúce strapce viniča ešte pred rozkvitnutím. V rovnakom štádiu mám morušu aj ja. Vysadená na jeseň, pučí neskoro, lístky do 2 cm v chumáčiku. No a za morušou mi pučí (zatiaľ bez listov jeden z... celý příspěvek >
Jakou sekačku s pojezdem na celodenní práci, 31.3.2015
Zaujímavá otázka, zaujímavá cena. Cene ľahko vyhovie Motúčko, ale baterky nevydržia. Riešenie má cenu inde. Ide o tom či repas alebo nové. Ak nové; či Vari alebo Dakr. A či chcete 12 h denne chodiť alebo sa voziť.  Ak chodiť stačí... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 9.3.2015
Rovnakú plochu prebehnem Dakrom s MC 100 a prívesnou sedačkou asi za 4 - 5 hodín. Sedím, stromčeky obchádzam. Zvláda to i nerovný terén (pole). Zostava vyšla na vyše 100 000 Kč a životnosť je zatiaľ otázna. Pravdou je, že si to cucne skoro 2 l... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 4.7.2014
Agronomické termíny som prešvihol, ale čo ak náhodou... Nemá niekto ešte voľné sadenice odrôd Solaris, Corot Noir a Traminette? Solaris je už dosť bežný, ďaľšie dve sú novšie americké rezistentné hybridy. Ako zádrazkár s dojazdovou vzialenosťou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika