Příspěvky uživatele - 220.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Celer, 15.8.2014
Chci se zeptat, slyšela jsem, že se lista mají otrhávat, aby se vytvořily velké bulvy, tedy ne všechny listy?
Zelí na kvašení, 15.8.2014
Chci se zeptat, slyšela jsem, že zelí zralé ted v srpnu se nedá použít k naložení kysaného zelí?Jen to podzimní.Děkuji
Papriky a škůdce, 16.7.2014
A mužou se konzumovat jak papriky, tak okurky napadené rostliny, nejsou ještě ošetřené?
Papriky a škůdce, 16.7.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, na paprikách listecj ve skleniku se objevili takoví malinkatí žluti broučci, jsou videt zblízka, kolem listu a stonku se delají pavučinky a listy maji žlutý skvrnky.na venkovních nejsou.A mam je i na salátovkach, tam jsou ty pavuciny na... celý příspěvek >
Nemoc listů rhododendronu, 15.7.2014
Je třeba ty nemocny listy otrhat?
Co po česneku, 6.7.2014
Myslela jsem zeleninu a tak.
Co po česneku, 6.7.2014
Chci se zeptat, vytahla jsem česnek, tak co po nem můžu naset nebo vysadit?Děkuji
Nemoc listů rhododendronu, 6.7.2014 Obsahuje fotku
Myslíte tedy, ze tohle je houbová choroba?Slunce to nebude, svvíti na něj až odpoledne a večer.Na jaře byl krásnej a plnej listů.
Co vaše réva? (2014), 6.7.2014
Ano, myslim hroznů.
Co vaše réva? (2014), 6.7.2014
Dobrý den, mám asi divnej dotaz, ale kolik trsů by měl mít výhon?děkuji
Rajčata - zkroucené celé listy, 4.7.2014
Děkuji za názory. 
Choroba vřesu?, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Ted jsou správně
Choroba vřesu?, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Na vřesech mi začali rezavět konce výhonů, je to nějaká choroba?Děkuji.obrazky mam nějal naopak
Rajčata - zkroucené celé listy, 3.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rajčatech se mi začali točit celé listy.Je to nějaká choroba?Obrázky mám nějaj naopak.
Pekingské zelí, 13.6.2014
Dobrý den, mam pekingské zeli, ale začíná rust do květu.čím to je, ne na něj moc horko?Jitka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika