Příspěvky uživatele - 220.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody - je to choroba?, 17.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebuji poradit, zda mé jahody napadla nějaká choroba nebo je to suchem co bylo.Na jaře byly zelené kvetli hodně, ale nebyly tak vysoké jako ostatní.Plody jsou malé, gumove.Děkuji Jitka 
Výsadba vinné révy, 29.4.2015
Dobrý den, potřebuji poradit.Mám ve sklenici s vodou rouby, jeden vyrašil, má výhonek a kořínky už také.Chci se zeptat, zda jej mám dát do hliny ještě doma nebo mám už nasadit ven na stanoviště.Děkuji J.
Rajčata pro sezónu 2015, 25.4.2015
Dobrý den, mám problem s rajčaty do skleníku.Zasela jsem je, vyjednotila asi před 4-5 týdny a nechala doma.Před 2 tydnama jsem je dala i s květinacky do skleniku, ale od té doby rozsazeni stojí a nerostou, zatimco rajčata ven rostou.Čím to může... celý příspěvek >
Nemoc listů rhododendronu, 21.4.2015
Je sázenej v hlíně pro rododendrony a hnojila jsem taky hnojivem pro ně.To není štěrk, jen kamínky.
Nemoc listů rhododendronu, 21.4.2015 Obsahuje fotku
Chtěla bych prosím vědět, proč se tomuhle rododendronu (s drobnými květy) zkroutily a uschly listy?Vypadá to, že i celá rostlina je asi proschlá.Děkuji 
Pekingské zelí, 9.4.2015
Dobrý den, chci se zeptat, kdy je správnej termín na zasetí ppekingského zeli, aby nešel do květu?Děkuji Jitka
Množení vinné révy, 19.1.2015
Děkuji za názory.
Množení vinné révy, 19.1.2015
Tak jsem v prosinci ustřihla nové řízky, jak jste mi napsali a dala do lednice.Mám je tedy dát do vody až v unoru nebo březnu zakořenit?
Množení vinné révy, 18.12.2014
Dobrý den, chci se zeptat, asi před měsícem a půl jsem dala do sklenice s vodou řízky a nechala na topení.Dnes už pupeny pukly a začínají zelenat, ale nemají kořínky.Je něco špatně nebo ještě dorostou?Děkuji Jitka
Hnědé skvrny na listech anturie, 6.12.2014 Obsahuje fotku
tady je foto
Hnědé skvrny na listech anturie, 6.12.2014
Dobrý den, koupila jsem si asi před třema měsíci anturii, měla asi šest květů.Ty postupně uvadly a na listech se objevili hnědé fleky.Co je to za chorobu nebo je to zaléváním?Děkuji
Ochrana květin před zimou, 20.10.2014
CHci se zeptat, zda se mohou chránit kytky-trvalky listím, aby nezmrzly?Děkuji Jitka
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 8.10.2014
Děkuji za rady, přesadím a uvidíme.
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 7.10.2014
Dobrý den, musím přesadit pnoucí růži žlutou, asi před 3 rokama nasazenou.Chci se zeptat zdali můžu ted a jakým nejlepším způsobem, aby přežila.Děkuji Jitka
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 2.9.2014
Dobrý večer, chcci se zeptat, nasadila jsem ještě začátkem července letošní brambory a ještě nevylezly.kopla jsem do země a ony ani neklíčí.bude z nich ještě něco?Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika