Příspěvky uživatele - 79.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velkopavlovicka, 18.7.2014
Pěkné. Na VéPéčku jsme letos našli největší 103g.    j.c.
Je to vůbec meruňka?, 15.7.2014
No a toto je přesně důvod, proč bych to i já řešil na podzim novým stromkem již ze školky se slušně založenou korunkou.   j.c.
Kvas přetekl, 14.7.2014
Ještě jedna věc, Kvas ať až je uložený kdekoli přitahuje octomilky, nejvíc zbytky na přeteklých nádobách. Je třeba zabezpečit aby se nedostaly na kvas, iteálně plachetkou, prostěradlem a kolem hrdla nádoby převazuji gumicukem.    ... celý příspěvek >
Pekingské zelí, 8.7.2014
Mám dotaz. Sám mám nachystaný záhon po česneku pro výsadbu pekingského zelí.Pokud se dá předpokládat, že záhony na česnek nebo cibuli nebyly příliš vyhnojeny, je vhodné před výsadbou zelí zapravit do půdy ještě nějaká hnojiva???   za... celý příspěvek >
Co mi likviduje dýni a okurku?, 25.6.2014
myslím že jde o plíseň okurkovou, doporučuji postřik proti plísní a zálivku pouze spodem.
Kompost, 24.6.2014
Ano, lehké, vzdušné, hluboké a plné živin ale velmi náročné na vodu. substrát velmi rychle vysychá. Při víkendových náštěvách zahrady byly rostliny často zavadlé, zapracování kompostu do zeminy mi z hlediska udržení vláhy více.   ... celý příspěvek >
Ponorné tlakové čerpadlo - výběr, 23.6.2014
Vaše řešení má podle mne zásadní nedostatek v profilu výtlačného potrubí. Pokud má čerpadlo na výstupu šroubení 1+1/4 palce, je chybou ho uškrtit hned v místě prvního spoje na profil necelých 18 mm. PE 20 má tloušˇku stěny obvykle 1,2 - 1,5 mm tz.... celý příspěvek >
Matolinový klobouk - lisování, 9.6.2014
Ne zcela rozumím Vašemu dotazu nicméně při výrobě červeného vína se nechávají pomleté hrozny kvasit na slupkách a pokud byllo hrozno před pomletím v dobrém zdravotním stavu, zůstává na slupkách ležet i nějakou dobu po ukončení alkoholového kvašení,... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 3.6.2014
Souhlasím, jen se mi zdá stromek příliš blízko plotu.      j.c.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika